تاریخ: 2015-07-21 شناسه خبر: 4421

تلاش ما برای کسب سهمیه المپیک در رشته آب های آرام است

ورزشبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم ملی آب های آرام زیر 23 سال به منظور حضور در مسابقات قهرمانی جهان امروز صبح راهی پرتقال شد. نایب رییس بانوان فدراسیون قایقرانی بانوان این مسابقات را سکوی پرتابی برای کسب سهمیه المپیک دانست.

«فرحناز امیرشقاقی» در ارتباط با اعزام بانوان به مسابقات قهرمانی جهان به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: در این دوره از مسابقات بانوان زیر 23 سال به پرتقال اعزام شدند. تمریناتی که بانوان ما انجام دادند برای کسب سهمیه المپیک است. امیدواریم بتوانیم در این رقابت ها مقام کسب کنیم و اگر به این مهم دست نیافتیم رقابت های قهرمانی جهان سکوی پرتابی برای رشد بیشتر بانوان برای کسب سهمیه در مسابقات آسیایی باشد.

وی در ادامه افزود: بیشتر برنامه ما برای کسب سهمیه المپیک در مسابقات قهرمانی آسیا است و در مسابقات جهانی با صد در صد توانمان به مسابقات اعزام نشدیم.

نایب رییس فدراسیون قایقرانی در خصوص عضویت کتایون اشرف در آکادمی جهانی گفت: رشته قایقرانی همچون شنا و دوومیدانی زمان زیادی برای رشد نیاز دارد. کتایون اشرف استارت رشته اسلالوم را در ایران زد و زمان زیادی برای موفقیت بانوان ایران در آسیا و جهان لازم است. فدراسیون به طور کامل از وی پشتیبانی می کند و برای رسیدن به موفقیت تمام امکانات را در اختیار وی می گزارد.

وی در خصوص پیشرفت قایقرانی در استان ها گفت: استان های آبی کشور بهترین محیط برای پیشرفت این رشته هستند و در این استان ها به خوبی کار می شود.

وی ادامه داد: فدراسیون قایقرانی با تشکیل پایگاه هایی در استان ها برنامه دراز مدتی برای المپیک 2018 دارد. امیدواریم با پیشرفت نوجوانان و نونهالان تیم ملی موفقی داشته باشیم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.