تاریخ: 2015-06-22 شناسه خبر: 449

کاظمی در تیررس تراکتورسازی؟!

به گزارش ورزش بانوان، برخلاف تصور تراکتورسازی این روزها شرایط خوبی ندارد و زمان برای این تیم به سرعت در حال گذر است.

عدم مشخص شدن تکلیف سرمربی تراکتورسازی همه چیز را در ابهام قراداد و کسی نمی‌داند برنامه این باشگاه برای پانزدهمین دوره لیگ برتر چیست.

در حالی که مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره تراکتورسازی از اولیویرا به عنوان گزینه اول و آخر این تیم نام می‌برند اما اخبار رسیده از تبریز گویای این مهم است که پیشنهاد بالای اولیویرا توافق نهایی را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.

گفته می‌شود اولویرا برای همکاری با تراکتورسازی خواهان دریافت 800 هزار دلار شده  و این موضوع به سد بزرگی برای همکاری طرفین تبدیل شده است.

البته این موضوع به طور رسمی  از سوی سعید عباسی مدیرعامل تراکتورسازی که کمتر علاقه به رسانه‌ای شدن مسائل تیم دارد، تائید نشده است.

هرچند باشگاه تراکتورسازی سیاست حرکت با چراغ خاموش را در پیش گرفته اما طبق اخبار واصله تماس‌هایی از تبریز با فرهاد کاظمی سرمربی تیم فوتبال راه آهن در چهاردهمین دوره لیگ برتر گرفته شده است.

این اتفاق در حالی رقم خورده که این روزها هیاهویی مبنی بر مذاکره تراکتورسازی با امیر قلعه‌نویی به راه افتاده است.

با توجه به اینکه قلعه‌نویی از کار در تبریز چندان خاطر خوشی ندارد احتمال حضور او روی نیمکت تراکتورسازی خیلی قوی نیست.

به هرحال این روزها اخبار مختلفی از تراکتورسازی به گوش می‌رسد. باید منتظر ماند و دید این اخبار و گمانه‌زنی‌ها در نهایت به چه اتفاقی منتج می‌شود. شاید با بازگشت اولیویرا به تبریز خط بطلانی به تمام این شایعات کشیده شود و یا اینکه … .

انتهای پیام/ی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.