تاریخ: 2017-01-31 شناسه خبر: 45029

اعظم مقصودلو مربی تیم ملی کبدی بانوان؛

به خوشرنگ‌ترین مدال مسابقات کبدی قهرمانی آسیا می‌اندیشیم

اعظم مقصودلو مربی تیم ملی کبدی بانوان : به خوشرنگ‌ترین مدال مسابقات کبدی قهرمانی آسیا می‌اندیشیم

اعظم مقصودلو با بیان اینکه پیش از این و با سرمربی‌گری وی تیم ملی کبدی بانوان یک نقره و دو برنز آسیایی در کارنامه دارد مطرح کرد در این دوره و با حضور سرمربی با تجربه هندوستانی قصد دستیابی به خوشرنگ‌ترین مدال آسیایی کبدی بانوان را داریم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ رقابت‌های کبدی قهرمانی آسیا ۲۰۱۷، ۲۷ فروردن ماه به میزبانی مشهد مقدس برگزار می‌شود. تیم ملی کبدی بانوان ایران با تجربه دو مقام سومی در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۶ همچنین نایب قهرمانی ۲۰۱۴ بازی‌های آسیایی این مسابقات را میزبانی خواهد کرد. به همین بهانه گفتگویی را با اعظم مقصودلو سرمربی سابق و مربی تیم ملی کبدی بانوان و بانوی بااخلاق ورزش کشورمان ترتیب دادیم که متن آن را می‌خوانید:

مقصودلو در ابتدا به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: ۲۱ ملی‌پوش با هدایت جین سرمربی هندوستانی تیم ملی شرایط مساعدی را در تمرینات سپری می‌کنند. سه مرحله اردوی آمادگی دیگر پیش رو خواهیم داشت. در حال حاضر در اردوهای تیم ملی تمرینات تکنیکی را دنبال می‌کنیم و هنوز سراغ مسائل تاکتیکی نرفته‌ایم.

او در ادامه گفت: پیش از این و با سرمربی‌گری بنده تیم ملی کبدی بانوان یک نشان نقره و دو نشان برنز در کارنامه دارد اما در این دوره و با وجود سرمربی با تجربه هندوستانی، تیم ملی کبدی بانوان قصد دست یابی به خوشرنگ‌ترین مدال آسیایی کبدی بانوان را دارد. این نشان طلا در بخش کبدی بانوان جوان ایران محقق شده است در تلاش هستیم تا تیم ملی کبدی بانوان بزرگ‌سالان را نیز به سکوی اول آسیا برسانیم.

او در خصوص تاثیر حضور جین بر تمرینات و عملکرد بانوان کبدی‌کار خاطر نشان کرد: خانم جین تجربه زیادی در ارتباط با رشته کبدی دارد. او همچنین آنالیز خوبی از سایر رقبای ایران در این رقابت‌ها دارد و آنها را اختیار بانوان ایرانی قرار می‌دهد. خوشبختانه بازیکنان هم تعامل خوبی با وی برقرار کرده‌اند.

مربی تیم ملی کبدی بانوان در رابطه با ترکیب تیم ملی بانوان در مسابقات کبدی قهرمانی آسیا توضیح داد: کبدی بانوان با دو نوع ترکیب متفاوت تیم ملی بانوان کار خود را شروع کرده است. در حال حاضر با بانوان با تجربه کبدی کشورمان در اردوی تمرینی به سرمی‌بریم و در اردوی بعدی هم از ملی‌پوشان جوان کبدی بانوان دعوت خواهیم کرد. تا نهایتا با ترکیبی از جوان‌گرایی و تجربه به مصاف رقبای آسیایی خود برویم.

وی در پایان گفت: اردوها فشرده‌تر خواهد شد و زمان کمی تا آغاز مسابقات آسیایی کبدی در مشهد مانده در حالیکه فردا سرمربی تیم ملی بعد از یک ماه اقامت در ایران برای مدتی به هندوستان خواهد رفت و اطلاعی از زمان برگشت او ندارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *