تاریخ: 2015-06-22 شناسه خبر: 451

مظلومی با دستور وزارت انتخاب نشد

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران با بیان اینکه قرار است وزارت ورزش و جوانان کمکی «مقدماتی» به استقلال داشته باشد تا کار را شروع شود، گفت: انتخاب پرویز مظلومی با دستور وزارت ورزش انجام نشد.

به گزارش بانوان، بهرام افشارزاده درباره مدت زمان قرارداد پرویز مظلومی و اینکه گفته می‌شود قرارداد وی سه ساله امضا شده است، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: قرارداد را فعلا دو ساله صحبت کرده‌ایم ولی چیزی امضا نشده است.

وی درباره دستیاران مظلومی در استقلال، تاکید کرد: فعلا فقط حضور مجید صالح قطعی شده است. همان‌روز که مظلومی به دفتر ما آمد، تلفنی با صالح صحبت کرد. سایر مربیان استقلال طی این هفته مشخص خواهند شد.

مدیرعامل استقلال درباره پُست منصور پورحیدری در استقلال، تصریح کرد: پورحیدری فعلا مدیر فنی تیم است.

وی که با رادیو ورزش گفتگو می‌کرد، درباره انتخاب سرپرست استقلال هم گفت: مدیر فنی و سرپرستی با هم تفاوت دارد. مدیر فنی باید به مسائل فنی اشراف داشته باشد ولی سرپرستی کار تدارکات است که هنوز منصور پورحیدری کسی را به ما برای سرپرستی معرفی نکرده است. ضمن اینکه تکلیف جدایی یا ماندن میرشاد ماجدی مشخص نیست.

افشارزاده درباره اینکه روز گذشته از وحید طالب‌لو، امیرحسین صادقی، میلاد نوری و میلاد سلیمان فلاح به عنوان بازیکنان مازاد استقلال یاد شد، تاکید کرد: من اصلا این فهرست را تایید نمی‌کنم. ما منتظر برنامه کادر فنی هستیم و تا آن موقع حرفی از این موضوع نمی‌زنیم.

وی با بیان اینکه تمرین مقدماتی این تیم از روز چهارشنبه شروع خواهد شد، گفت: ما دنبال یک مربی خوب بدنساز هستیم. فصل گذشته تیم از لحاظ بدنی نقص داشت ولی امیدوارم امسال این مشکل را حل کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره وضعیت اسپانسر استقلال هم خاطرنشان کرد: قرار شده است وزارت ورزش یک کمک مقدماتی به ما داشته باشد! ظرف امروز و فردا با دو نفر برای اسپانسر صحبت می‌کنیم تا مبلغی را به باشگاه بدهد و ما کار را شروع کنیم. ان شاءالله این مشکل هم حل می‌شود.

وی درباره انتقاد معینی عضو هیات مدیره باشگاه مبنی بر اینکه در کمیته فنی صحبتی از انتخاب مظلومی نبوده و سرمربی استقلال گزینه وزارت ورزش است، اظهار کرد: اصلا اینطور نیست. انتخاب مظلومی دستور وزارت ورزش نبوده است. اینها چیزهایی است که رسانه‌ها از خودشان می‌نویسند! ما دیروز از معینی دعوت کردیم تا در جلسه هیات مدیره و کمیته فنی شرکت کند که نیامد. در جلسه هیات مدیره، مظلومی به اتفاق آرا انتخاب شد و وزارت ورزش دخالتی نداشت.

افشارزاده در پایان گفت: معینی هم خودش گفت که این حرف را نزده است. من دو شب پیش (شنبه شب) با معینی صحبت کردم که او مظلومی را تایید کرد و در جریان این اتفاق بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.