تاریخ: 2017-02-02 شناسه خبر: 45171

لیگ ملی فوتبال زنان اسپانیا؛

شکست عجیب زنان بارسلونا مقابل سانتا ترسا در لالیگا

لالیگا؛ شکست عجیب زنان بارسلونا مقابل سانتا ترسا

در هفته هفدهم لیگ فوتبال زنان اسپانیا سانتا ترسا توانست، بارسلونا تیم دوم جدول رده بندی را با نتیجه 2 بر هیچ مغلوب خود سازد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ لالیگای فوتبال زنان اسپانیا فصل ( ۱۷/۲۰۱۶ ) از سپتامبر سال ۲۰۱۶ کلید خورد. اتلتیک قهرمان سوپر لیگ و اتلتیکو مادرید قهرمان جام حذفی فصل گذشته فوتبال زنان بود. بارسلونا هم با در دست داشتن تنها جام کوپا کاتالونیا امسال انتقامی وارد لیگ شد.

اتلتیکو مادرید با ۴۵ امتیاز در ۱۷ بازی صدر جدول را در اختیار دارد. اتلتیکو تنها تیم بدون شکست این فصل از لیگ فوتبال زنان اسپانیا این هفته به مصاف ساراگوسا رفت و با نتیجه ۵ بر یک این تیم را در خانه در هم کوبید. این تیم ۱۲ فوریه به مصاف اسپانیول تیم چهاردهم جدول خواهد رفت.

زنان بارسلونا هم علی‌رغم انتظار در این هفته در یک دیدار غیرخانگی ۲ بر هیچ مغلوب بازیکنان سانتا ترسا گشتند. بدنبال این پیروزی سانتا ترسا با یک پله صعود در جایگاه هشتم جدول قرار گرفت. از طرفی بارسلونا با این شکست از صدر جدول و ۴۵ امتیازِ اتلتیکو فاصله زیادی گرفت. بارسلونا ۱۲ فوریه و در دور ۱۸اُم لیگ با تنریف تیم دهم جدول ملاقات خواهد کرد.

رایو وایکانو هم در یک بازی غیرخانگی به مصاف لوانته رفت و با نتیجه ۲ بر یک به برتری دست یافت.

در دیگر دیدارهای هفته هفدهم اتلتیک، رئال سوسیداد، تاسوئنس و اوایارتزوم به ترتیب هوئلوا، تنریف، رئال بتیس و آلباسته را مغلوب خود ساختند. پیروزی مقابل رئال بتیس برای تاسوئنس به عنوان تیم آخر جدول رده بندی به اولین پیروزی خود در جریان این رقابت ها دست یافت.

شگفتی دوم این هفته از رقابت‌ها تساوی والسنیا مقابل اسپانیول تیم قعرنشین جدول بود. با هدر دادن این فرصت استثنایی احتمال دستیابی مجدد والنسیا به عنوان سومی کمی سخت‌تر خواهد شد. البته اسپانیول و تاسوئنس اگر به همین روند در لیگ ادامه دهد امتیاز لیگ برتر را از دست خواهند داد.

رتبه نام تیم تعداد بازی امتیاز
۱ اتلتیکو مادرید ۱۷ ۴۵
۲ بارسلونا ۱۷ ۴۱
۳ لوانته ۱۷ ۳۵
۴ والنسیا ۱۷ ۳۴
۵ اتلتیک ۱۷ ۳۰
۶ تنریف ۱۷ ۲۶
۷ رایو وایکانو ۱۷ ۲۲
۸ سانتا ترسا ۱۷ ۲۲
۹ هوئلوا ۱۷ ۲۱
۱۰ رئال سوسیداد ۱۷ ۲۰
۱۱ رئال بتیس ۱۷ ۱۸
۱۲ ساراگوسا ۱۷ ۱۸
۱۳ آلباسته ۱۷ ۱۳
۱۴ اوایارتزوم ۱۷ ۱۱
۱۵ اسپانیول ۱۷ ۱۱
۱۶ تاسوئنس ۱۷ ۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *