تاریخ: 2017-02-06 شناسه خبر: 45300

کریستینا ملادنوویچ قهرمان تنیس جایزه بزرگ سن پترزبورگ شد

کریستینا ملادنوویچ قهرمان تنیس جایزه بزرگ سن پترزبورگ شد

کریستینا ملادنوویچ در یک دیدار سخت و نفس گیر رقیب خود را با نتیجه 6-2, 6-7 (3), 6-4 مغلوب کرد و به اولین عنوان خود در سری مسابقات انجمن تنیس زنان ( WTA ) دست یافت.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از wtatennis.com ؛ تور جهانی تنیس زنان ( WTA ) در سال ۲۰۱۷ که به هشتمین ایستگاه خود رسیده است. مسابقات تنیس جایزه بزرگ سن پترزبورگ در سال ۲۰۱۷ از ۳۰ ژانویه آغاز شده و امروز ۶ فوریه مرحله فینال خود را پشت سر گذاشت. کریستینا ملادنوویچ از فرانسه و یولیا پوتینتسووا از روسیه امروز در چارچوب فینال رقابت‌های انفرادی تنیس جایزه بزرگ سن پترزبورگ به مصاف یکدیگر رفتند.

کریستینا تنیسور ۲۳ ساله و صرب تباری است که با در دست داشتن تابعیت فرانسه به نمایندگی از این کشور در رقابت‌های تنیس زنان شرکت می‌کند. این تنیسور در یک دیدار سخت و نفس گیر رقیب خود را با نتیجه  ۶-۲, ۶-۷ (۳), ۶-۴ مغلوب کرد و به اولین عنوان خود در سری مسابقات انجمن تنیس زنان ( WTA ) دست یافت.

کریستینا ملادنوویچ تنیسور شماره ۵۱ زنان جهان استعداد زیادی از خود در این مسابقات نشان داد و ثابت کرد حریف دست و پای بسته‌ای هم برای تنیسورهای دارای سید نیست. او پیش از این در این مسابقات ونوس ویلیامز فینالیست گرند اسلم آزاد استرالیا را از دور مسابقات اوت کرده بود.

یولیا پوتینتسووا ۲۲ ساله نیز اصالتا اهل روسیه است وی مدت زمانی را در مسابقات ورزشی برای قزاقستان رقابت می‌کرد اما مجددا این تنیسور شماره ۳۱ زنان جهان به نمایندگی از کشور محل اقامتش در رقابت‌ها شرکت می‌کند.

ملادنوویچ حالا بعد از روبرتا وینچی مدافع عنوان قهرمانی در رقابت‌های تنیس جایزه بزرگ سن پترزبورگ سال ۲۰۱۷ است.

برای مشاهده نتایج مراحل قبل مسابقات تنیس جایزه بزرگ سن پترزبورگ اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *