تاریخ: 2015-07-23 شناسه خبر: 4635

دعوای مستانه بر سر یک “سگ” با قتل همکلاسی پایان یافت

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ آقای ” پریان کانچو لا ” در یک دعوا با ضرب و شتم قرار دادن دوست و هم اتاقی اش آقای ” استفن سیلوستر ” 19 ساله باعث مرگ او شد.
در پی تماس با پلیس در ساعت 4:40 بامداد مبنی بر حضور یک جنایتکار در خانه‌ای واقع در آستین تگزاس، آنها خود را به محل جنایت رسانده و آقای ” کانچولا ” را دستگیر کردند .
ماجرا از آنجایی شروع شد که این دو دوست که در یک دانشگاه با هم همکلاسی و همچنین در یک خانه مشترک با هم، هم اتاقی  بودند پس از یک گردش در شب جمعه وقتی که مست بودند به خانه بر می گردند و شروع به هول دادن و تنه زدن یک دیگر در حیاط خانه می کنند که پس از اعتراض هم خانه آنها نسبت به ایجاد سر و صدا،این دو پس از معذرت خواهی به اتاق خود رفته و به نزاع خود در آنجا ادامه دادند.
همسایه آنها وقتی در ساعت 4 صبح صدای فریاد ” سیلوستر ” را شنید به اتاق آنها رفته و این 2 را  غرق در خون که در حال حمله به یکدیگر بودند را دید .
او در گزارش خود گفت : وقتی ” سیلوستر ” با سری خونین به طوری که خون بر روی گردنش جاری شده بود به آشپزخانه می رفت ” کانچولا ” با مشت به سر او کوبید و او را به زمین انداخت، من سریعأ با اوژانس تماس گرفتم و او را به بیمارستان رساندم اما او پس از رسیدن به بیمارستان براثر جرایتهای فراوان درگذشت.
او درپایان یاد آورشد که ” کانچولای ” در این دعوا سگ  ” سیلوستر ” را نیز خفه کرد و این موضوع عصبانیت او را بیشتر کرده بود.
همسایه وقتی به خانه بر می گردد از ترس اینکه مبادا ” کانچولا ” به او نیز حمله کند با پلیس تماس می گیرد و در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که ” کانچو لا ” در پیامی از پدرش در خواست کمک کرده و گفته که در یک  دردسر بزرگ افتاده و نمی داند که چه کار کند .
پلیس او را به حبس برده و او به اتهام کشتن دوستش در یک نزاع به پرداخت 500/000 دلار جریمه نقدی محکوم شد .

منبع: باشگاه خبر نگاران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.