تاریخ: 2017-03-15 شناسه خبر: 47242

لژیونرهای ووشوی بانوان ایران؛

خواهران مشهور منصوریان لژیونرهای ووشوی ایران شدند

خواهران مشهور منصوریان لژیونرهای ووشوی ایران شدند

الهه و سهیلا منصوریان به عضویت تیم وشوی چانگ چون چین در آمده تا لژیونرهای ووشوی بانوان ایران لقب بگیرند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ الهه و سهیلا منصوریان به عضویت تیم وشوی “چانگ چون” چین در آمده تا لژیونرهای ووشوی ایران لقب بگیرند. این دو سانداکار کشورمان که عناوین مختلف جهانی و آسیایی را در کارنامه دارند پس از مذاکره با باشگاه چینی و پس از موافقت فدراسیون ووشوی ایران، به عضویت تیم چانگ چون چین در آمدند.

با این اوصاف الهه و سهیلا منصوریان تیم فوق را در رقابت‌های لیگ ووشوی بانوان چین همراهی خواهند کرد.

دو خواهر قهرمان ووشوی ایران روز چهاردهم فروردین ماه به منظور همراهی تیم فوق در لیگ ووشوی بانوان چین راهی این کشور خواهند شد.

بانوان ووشوکار ایران در سال‌های اخیر مدال‌های متعددی در مسابقات بین‌المللی به دست آورده‌اند و لژیونر شدن خواهران منصوریان، موفقیت دیگری را به کارنامه درخشان بانوان ووشوی کشورمان اضافه می‌کند.

خواهران افسانه‌ای وشوی کشورمان نیز به تازگی در برنامه سه ستاره کاندید بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۹۵ شده‌اند. البته نام شهربانو خواهر بزرگ‌تر آنها نیز در این نظرسنجی آمده است. شهربانو متاهل است اما الهه و سهیلا مجرد هستند از همین رو لژیونر شدن برای دو خواهر کوچک‌تر در مقایسه با خواهر بزرگ و جنگنده آسان‌تر خواهد بود.

گفتنی است؛ همین اواخر مستندی با عنوان ” از صفر تا سکو ” در خصوص داستان زندگی الهه، سهیلا و شهربانو منصوریان خواهران افسانه‌ای ووشوی کشورمان به کارگردانی سحر مصیبی و تهیه کنندگی مهتاب کرامتی دو مرتبه در جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران (سینما حقیقت) اکران شد.

شایان ذکر است؛ یک سالن رزمی و یک خیابان به نام خواهران منصوریان در شهرستان سمیرم نام گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.