تاریخ: 2015-06-22 شناسه خبر: 478

رد شایعه استقلالی شدن بیرانوند

او بار دیگر ساعاتی پیش خبر ساز شد، به زعم بیرانوند او تنها به دفتر یک شرکت بیمه رفته بود تا یکی از دوستان صمیمی اش را که رئیس آن شرکت است ببینند، چند دقیقه بعدش متوجه می‌ شود که رسانه ها خبر از حضور او در باشگاه استقلال را داده اند.

 رئیس شرکت و دوست بیرانوند در این باره توضیحات جالبی به ما می‌ دهد و می‌ گوید: من و علیرضا از بچگی با هم فوتبال بازی می‌ کردیم و با هم بزرگ شدیم. کل قضیه ای که امروز همه جا پیچید از این قرار بود که شرکت ما در خیابان علامه جنوبی قرار دارد، ما یکی از شرکت های وابسته به تامین اجتماعی هستیم. علی هم آمده بود من را ببیند، بی خبر از اینکه باشگاه استقلال همین جا قرار دارد. به محض دیده شدن بیرانوند در کوچه ما هم جا خبر زدند که علی استقلالی شده است اما جالب اینجاست من که این همه مدت است در این شرکت کار می‌ کنم به دلیل اینکه از مسیر دیگری به محل کارم می‌ آمدم، هیچ وقت متوجه نشده بودم که باشگاه استقلال اینجا قرار دارد و تازه امروز و آن هم از طریق رسانه ها چنین چیزی را فهمیدم!

او در همین باره ادامه می‌ دهد: آدرس شرکت ما موجود است، دوستان برای اینکه مطمئن شوند می‌ توانند بیایند و سری به ما بزنند. ما نیز در خدمتشان هستیم. جالب اینجاست که بگویم وحید امیری دیگر بازیکن نفت‌تهران نیز یکی دیگر از دوستان خیلی خوب من است، او هم قرار بود در این روزها سری به من بزند اما به او گفتم فعلا این طرف ها نیاید چون ممکن است استقلالی بشود.(می‌خندد)

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.