تاریخ: 2017-04-16 شناسه خبر: 47852

در گفتگو با نایب رئیس بانوان فدراسیون ووشو مطرح شد؛

جای خالی ووشوی بانوان ایران در مسابقات کشورهای اسلامی

شهربانو سهیلا و الهه منصوریان خواهران ووشوکار جای خالی ووشوی بانوان ایران در مسابقات کشورهای اسلامی

میزبانِ مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی، رقابت‌های ووشوی بانوان را برگزار نمی‌کند، این در حالی است که بانوان ووشوکار کشورمان از شانس‌های صددرصدی کسب نشان طلا هستند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی ۲۲ اردیبهشت تا اول خرداد سال جاری در آذربایجان برگزار می‌شود. مسابقاتی که از حیث اهمیت و اعتبار برای کشورهای شرکت کننده جایگاه بالایی دارد. شهین نظری نایب رئیس بانوان فدراسیون ووشو در خصوص حضور یا عدم حضور تیم ملی ووشوی بانوان ایران در مسابقات کشورهای اسلامی به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: کشور میزبان به دلیل ضعف در عملکرد بانوان ووشوکار آذربایجانی، مسابقات ووشوی بانوان کشورهای اسلامی را برگزار نمی‌کند. میزبان در ووشوی بانوان حرفی برای گفتن ندارد در همین راستا بخش ساندای ووشوی آقایان را میزبانی می‌کند. این در حالی است که بانوان ووشوکار کشورمان از شانس‌های صددرصدی کسب نشان طلا هستند.

وی در خصوص اعزام‌های برون مرزی پیش روی تیم ملی ووشوی بانوان ایران بیان کرد: مسابقات آسیایی جوانان شهریور ماه به میزبانی کره جنوبی در پیش است از طرفی مسابقات جهانی ووشوی بزرگ سالان نیز مهر ماه در روسیه برگزار خواهد شد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون ووشو در پایان گفت: ۲۲ خرداد هم انتخابی تیم ملی و بلافاصله اولین اردوی ووشوکاران برای حضور در این مسابقات برپا خواهد شد. اردو نشینی ورزشکاران هم متصل به اعزام ادامه دارد. سهیلا و الهه منصوریان بانوان لژیونر ووشوی ایران نیز قبل از آغاز مسابقات انتخابی تیم ملی در ایران خواهند بود تا برای حضور در مسابقات جهانی روسیه آمادگی کسب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *