تاریخ: 2017-04-18 شناسه خبر: 47893

آغاز معتبرترین لیگ در فوتبال زنان؛

نتایج هفته نخست سوپر لیگ فوتبال زنان آمریکا ۲۰۱۷

نتایج هفته نخست سوپر لیگ فوتبال زنان آمریکا ۲۰۱۷

در هفته نخست سوپر لیگ فوتبال زنان آمریکا 2017 مدعیان به پیروزی رسیدند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ لیگ فوتبال زنان آمریکا ( NWSL ) موسوم به سوپر لیگ زنان معتبرترین لیگ در فوتبال زنان است. فدراسیون فوتبال این کشور بیشترین درآمدش را از فوتبال زنان بدست می‌آورد؛ از اینرو طرفداران و تماشاگران زیادی را به استادیوم‌ها می‌کشاند.

هفته اول این لیگ از روز شنبه ۱۵ آوریل آغاز شده و تا سپتامبر پیگیری می‌شود. نتایج هفته اول سوپر لیگ فوتبال زنان آمریکا را در ذیل می‌بینید:

هیوستون دش ۲ _ شیکاگو رد استارز ۰

بازیکنان هیوستون دش در غیاب هوپ سولو و کارلی لوید ستاره‌های بزرگ این تیم موفق عمل کردند. کیلیا اوهایی و راشل دالی در دقایق ۳۲ و ۶۷ اقدام به گلزنی کردند.

پورتلند تورنز ۲ _ اورلاندو پراید ۰

این بازی که با سیل زیاد تماشاگران همراه بود با پیروزی پورتلند تورنز به پایان رسید. نادیا ندیم ملی پوش دانمارکی و افغانستانی الاصل پورتلند دقیقه ۳۸ از روی نقطه پنالتی تیمش را صاحب گل کرد. گل دوم نیز دقیقه ۶۷ توسط کریستین سینکلیر وارد دروازه اورلاندو پراید شد.

سیتل رین ۱ _ اسکای بلو ۱

هر دو گل این بازی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. مگان راپینوئه برای سیتل رین گلزنی کرد. همچنین سارا کیلیون مهاجم اسکای بلو گلی را از نقطه پنالتی وارد دروازه حریف کرد.

کارولینای شمالی ۱ _ واشینگتن اسپریت ۰

کارولینای شمالی که به جای نیوریوک وسترن فلش پا به عرصه رقابت‌ها گذاشته با تک گل مک کال زربونی بازی اول را با برد آغاز کرد.

کانزاس سیتی ۲ _ بوستون برکرز ۰

کانزاس سیتی با گل دقیقه ۷ سیدنی لروکس و گل دقیقه ۴۸ امی رودریگز به برتری دست یافت. سیدنی لروکس همسر دام دوایر فوتبالیست معروف انگلیسی که مدت‌های زیادی بود به علت بارداری و تولد نوزاد از فوتبال فاصله گرفته بود گل نخست را برای تیمش به ثمر رساند. علاوه بر این سیدنی تیم ملی کشورش را در بازی‌های جام شی بیلیوز ۲۰۱۷ همراهی نکرد. مهاجم زیباروی این تیم بعد از ۶۵۶ روز در یک مسابقه فوتبال وارد میدان شد.

جدول لیگ برتر فوتبال زنان آمریکا در پایان هفته نخست رقابت‌ها:

نتایج هفته نخست سوپر لیگ فوتبال زنان آمریکا 2017

افتتاحیه لیگ برتر فوتبال زنان آمریکا ۲۰۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *