تاریخ: 2017-04-19 شناسه خبر: 47918

پارگی رباط ACL مهاجم تیم فوتبال زنان کانزاس سیتی

امی رودریگز

امی رودریگز مهاجم کانزاس سیتی در سوپر لیگ فوتبال زنان آمریکا، به علت پارگی رباط صلیبی قدامی ACL در مفصل زانو دچار آسیب دیدگی شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از espn.com؛ امی رودریگز ( Amy Rodriguez ) مهاجم کانزاس سیتی در سوپر لیگ فوتبال زنان آمریکا، به علت پارگی رباط صلیبی قدامی ACL در مفصل زانو دچار آسیب دیدگی شد.

زانوی امی رودریگز بازیکن ۳۰ ساله تیم ملی فوتبال زنان آمریکا، روز یکشنبه در بازی مقابل بوستون برکرز آسیب دید. در این بازی امی دقیقه ۴۸ برای تیمش گلزنی کرد اما طولی نکشید که در جریان بازی مصدوم شد و زمین را ترک کرد.

پارگی رباط ACL امی رودریگز، مهاجم تیم فوتبال زنان کانزاس سیتی

امی در این خصوص در صفحه اینستاگرام خود نوشته است: باید در اسرع وقت تحت عمل جراحی زانو قرار بگیرم. به همین خاطر برای بهبودی باید بعد از این وقت بیشتری را با خانواده خود بگذرانم. از مربیان، هم تیمی ها، کادر پزشکی، دوستان، خانواده و طرفداران تشکر و قدردانی می‌کنم. به بازگشتی قدرتمندانه‌تر می‌اندیشم چرا که می‌خواهم دوباره فوتبال بازی کنم.

امی رودریگز

این اولین بازی امی رودریگز بعد از مرخصی فصل قبل رقابت‌ها برای تولد فرزند دومش بود. مهاجم کانزاس سیتی ۲۱ دسامبر ۲۰۱۵ اعلام کرد که باردار است و ۱ ژوئیه ۲۰۱۶ فرزند امی و آدام شیلینگ به دنیا آمد.

امی در کنار تیمش به مدال طلای المپیک پکن و لندن، همچنین طلای جام جهانی فوتبال زنان در سال ۲۰۱۵ دست یافته است.

فرزندان امی رودریگز:

امی رودریگز

نتایج هفته نخست سوپر لیگ فوتبال زنان آمریکا ۲۰۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *