تاریخ: 2017-04-20 شناسه خبر: 47939

سرنا ویلیامز باردار است / این تنیسور خداحافظی می‌کند یا ادامه خواهد داد؟

سرنا ویلیامز باردار است / این تنیسور خداحافظی می‌کند یا ادامه خواهد داد؟

سرنا ویلیامز تنیسور شماره یک جهان در شبكه‌های اجتماعی اعلام كرد كه باردار است.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از bbc؛ سرنا ویلیامز یکی از بزرگ‌ترین زنان تاریخ تنیس امروز در اسنپ چت در حالی که تصویری در آینه از خود منتشر کرده بود، اعلام کرد که بیستمین هفته بارداری خود را پشت سر می‌گذارد.

معمولاً خبر حاملگی افراد مشهور در فضای مجازی جلب توجه می‌کند، اما نکته مهم در مورد این بارداری، این است که با توجه به تاریخ اعلام شده، او در جریان رقابت‌های تنیس اوپن استرالیا هم باردار بوده است، جایی که موفق شد بیست‌وسومین گرند اسلم خود را کسب کند. همسر سرنا ویلیامز، الکسیس اوهانیون ۳۳ ساله، از بنیان‌گذاران شبکه اجتماعی ردیت است.

نوشتن در خصوص احتمال بازگشت تنیسور شماره دو زنان جهان به عرصه رقابت‌ها کار سختی است. اما بعید است که شاهد حضور او تا قبل از گرند اسلم ۲۰۱۸ فرانسه باشیم. این در حالی است که این رویداد ۴ ماه پیش از تولد ۳۷ سالگی این تنیسور ۳۵ ساله برگزار خواهد شد.

البته سرنا می‌تواند در طول دوران بارداری خود از ویکتوریا آزارنکا که تجربه بارداری و بازگشت به زمین تنیس را دارد استفاده کند. با علم بر این که آزارنکا هشت سال جوان‌تر است. وی ماه دسامبر ۲۰۱۶ از تولد اولین فرزند خود خبر داد در حالیکه مارس ۲۰۱۷ به میدان رقابت‌ها بازگشت.

 

نامزدی سرنا ویلیامز با بنیان‌گذار وب سایت ردیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *