تاریخ: 2017-04-24 شناسه خبر: 48062

نتایج هفته دوم سوپرلیگ فوتبال زنان آمریکا ۲۰۱۷

نتایج هفته نخست سوپر لیگ فوتبال زنان آمریکا ۲۰۱۷

هفته دوم سوپر لیگ فوتبال زنان آمریکا 2017 با پیروزی کارولینای شمالی، شیکاگو رد استارز، سیتل رین و بوستون برکرز همراه بود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ لیگ فوتبال زنان آمریکا ( NWSL ) موسوم به سوپر لیگ زنان از هفته گذشته آغاز شده است. هفته دوم این لیگ از روز شنبه ۲۲ آوریل پیگیری شد. نتایج هفته دوم سوپر لیگ فوتبال زنان آمریکا را در ذیل می‌بینید:

کارولینای شمالی ۱ _  پورتلند تورنز ۰

در این دیدار برخلاف تصور پورتلند شکست خورد تک گل کارولینای شمالی را دبینها مهاجم برزیلی این تیم در دقیقه ۸۱ به ثمر رساند.

اورلاندو ۱ _ واشنگتن اسپریت ۱

اورلاندو پراید نیز در اولین حضور مارتا ویرا داسیلو در خانه خود متوقف شد. لاین سیگواردسن جانسن بازیکن ۲۵ ساله دانمارکی واشنگتن اسپریت دقیقه ۶۰ برای تیمش گلزنی کرد. دانیکا اوانس از اورلاندو پراید هم در دقیقه ۸۶ گل مساوی را وارد دروازه حریف کرد.

شیکاگو رد استارز ۱ _ کانزاس سیتی ۰

این بازی تقریبا بی سر و صدا و کم هیجان نیز با تک گل جولیه بث جانتسون هافبک شیکاگو رد استارز در دقیقه ۴۱ همراه بود. یاران سیدنی لروکس در این دیدار کاری از پیش نبردند.

سیتل رین ۵ _ هیوستون دش ۱

هیوستون دش در غیاب کارلی لوید تاثیرگذارترین و کلیدی‌ترین بازیکن این تیم در برابر سیتل رین متحمل شکست سنگینی شد. البته علت اصلی توقف این تیم مقابل سیتل رین عدم حضور هافبک‌های کلیدی این تیم مورگان برایان و آندرسا به دلیل آسیب دیدگی در جریان بازی هفته نخست رقابت‌ها بود. جس فیش لاک زننده اولین گل سیتل رین بود. مگان راپینوئه که هفته گذشته تک گل تیمش را به ثمر رسانده بود این هفته نیز گلی تماشایی را وارد دروازه حریف کرد. بعد از آن بازیکنان سیتل رین در دقایق ۳۱، ۵۵ و ۷۴ نیز به گل رسیدند. این در حالی است تک گل هیوستون دش در دقیقه ۸۴ وارد دروازه حریف شد.

اسکای بلو ۰ _ بوستون برکرز ۱

این بازی نیز با پیروزی بوستون همراه بود.

جدول رده‌بندی تیم‌ها بعد از هفته دوم مسابقات سوپرلیگ فوتبال زنان آمریکا :

نتایج هفته دوم سوپرلیگ فوتبال زنان آمریکا 2017

نتایج هفته نخست سوپر لیگ فوتبال زنان آمریکا ۲۰۱۷ ( اینجا )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *