تاریخ: 2017-05-03 شناسه خبر: 48492

سوپرلیگ آمریکا؛ تیم فوتبال زنان کارولینای شمالی همچنان بی رقیب می‌تازد

سوپرلیگ آمریکا؛ تیم فوتبال زنان کارولینای شمالی همچنان بی رقیب می‌تازد

در هفته سوم سوپرلیگ فوتبال زنان آمریکا، کارولینای شمالی با ثبت سومین برد شیرین خود همچنان بی‌رقیب می‌تازد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ لیگ فوتبال زنان آمریکا ( NWSL ) موسوم به سوپرلیگ زنان سومین هفته خود را پشت سر می‌گذارد. نتایج هفته سوم سوپر لیگ فوتبال زنان آمریکا را در ذیل می‌بینید:

کارولینای شمالی ۳ _ اورلاندو پراید ۱

کارولینای شمالی همچنان شکست ناپذیر ماند. این تیم به اولین تیم در تاریخ لیگ‌های فوتبال زنان آمریکا تبدیل شد که هر سه بازی اول خود را با برد پشت سر می‌گذارد. البته که هفته آینده با پیروزی مقابل بوستون برکرز سعی دارد این روند رکورد شکنی را ادامه دهد. در این بازی جسیکا مک دونالد در دقیقه ۶ ، سامانتا مویز ۲۴ ساله در دقیقه ۳۳ و لین ویلیامز ۲۲ ساله در دقیقه ۷۷ برای کارولینا گلزنی کردند.

اورلاندو پراید نیز علی‌رغم حضور مارتای برزیلی در ترکیب، همچنان به کسب نتایج ضعیف ادامه می‌دهد. کامیلا در دقیقه ۲۷ تک گل اورلاندو پراید را به ثمر رساند.

اسکای بلو ۱ _ کانزاس سیتی صفر

راکوئل رودریگز ۲۳ ساله اولین گل خود را در اولین سال حضورش در یک تیم باشگاهی و رقابت در NWSL معتبرترین لیگ در فوتبال زنان جهان به ثمر رساند. او که دقیقه ۷۳ کارت زرد دریافت کرده بود ۱۰ دقیقه بعد با زدن گل آن را جبران کرد و جشن گرفت. با این حساب یاران سیدنی لروکس این هفته نیز شکست را تجربه کردند.

بوستون برکرز ۳ _ سیتل رین ۰

بازیکنان بوستون این هفته را با بردی شیرین پشت سرگذاشتند تا هفته آینده در یک چالش نفسگیر به مصاف کارولینای شمالی روند. سیتل رین بعد از یک مساوی و یک پیروزی طعم شکست را در فصل ۲۰۱۷ سوپر لیگ فوتبال زنان آمریکا چشید. لورا هاروی سرمربی این تیم قطعا هفته آینده مقابل پورتلند تورنز برای عدم تکرار این شکست چاره‌ای خواهد اندیشید.

واشنگتن اسپریت صفر _ هیوستون دش ۱

در حالیکه واشنگتن اسپریت سومین هفته این رقابت‌ها را نیز بدون برد پشت سرگذاشت، زنگ خطر برای این تیم به صدا درآمد. در حالیکه انتظار نمی‌رفت این تیم کماکان نتیجه قابل قبولی کسب نکرده است. هیوستون دشی‌ها در هفته سوم با تک گل کلیا اوهایی بازیکن خوش تکنیک و وفادار خود مقابل حریف به برتری دست یافتند.

پورتلند تورنز ۱ _ شیکاگو رد استارز صفر

در این دیدار ۲ کارت زرد نصیب بازیکنان پورتلند و دو کارت زرد هم نصیب شیکاگویی‌ها شد و پر خطاترین بازی هفته لقب گرفت. در همین راستا تک گل بازی را نادیا ندیم ملی پوش دانمارکی و افغانستانی الاصل پورتلند دقیقه ۲۷ وارد دروازه حریف کرد.

جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال زنان آمریکا در پایان هفته سوم رقابت‌ها:

رتبه نام تیم تعداد بازی برد باخت مساوی امتیاز
۱ کارولینای شمالی ۳ ۳ ۰ ۰ ۹
۲ بوستون برکرز ۳ ۲ ۱ ۰ ۶
۳ پورتلند تورنز ۳ ۲ ۱ ۰ ۶
۴ هیوستون دش ۳ ۲ ۱ ۰ ۶
۵ سیتل رین ۳ ۱ ۱ ۱ ۴
۶ اسکای بلو ۳ ۱ ۱ ۱ ۴
۷ شیکاگو رد استارز ۳ ۱ ۲ ۰ ۳
۸ کانزاس سیتی ۳ ۱ ۲ ۰ ۳
۹ واشنگتن اسپریت ۳ ۰ ۲ ۱ ۱
۱۰ اورلاندو پراید ۳ ۰ ۲ ۱ ۱

نتایج هفته دوم سوپرلیگ فوتبال زنان آمریکا ۲۰۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *