تاریخ: 2015-07-25 شناسه خبر: 4855

ابراهیموویچ از رفتن به منچستریونایتد استقبال می‌کند

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از مهر، زلاتان ابراهیموویچ ستاره تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن تایید کرد که رابطه ناخوشایندی با لوییس فن خال دارد اما نپذیرفت که این جدال‌های قبلی بتواند بر امکان انتقال او به منچستر یونایتد اثر بگذارد.

این بازیکن سرشناس سوئدی در عین حال در کتاب خاطراتش با عنوان «من زلاتان هستم» از فن خال حسابی انتقاد کرده، اما به نظر می‌رسد او این تابستان با اولدترافورد بی‌ارتباط نباشد.

در حالی که او پیش بینی می‌کند که ممکن است مشکلات بزرگی بین او و مربی سرشناس هلندی وجود داشته باشد اما می‌گوید از هر ظرفیتی برای کار با سرمربی ۶۳ ساله منچستریونایتد استقبال می‌کند.

او در گفتگو با مجله ورزشی «اسپورتس ایلوستریتد» با تایید رابطه نامناسب‌شان گفت: در انتها فکر می‌کنم او حرفه‌ای است، منم حرفه‌ای هستم. من هر جا که کار کردم هیچوقت از این جور مشکلات نداشتم چون در نهایت من به شغلم نیاز دارم و او هم به شغلش نیاز دارد. من فکر می‌کنم ممکن است یک تنش‌هایی وجود داشته باشد، اما آنقدری هست که من دوست داشته باشم!

این بازیکن با اشاره به مناسبات ناجورش با فن‌خال افزود: رابطه ما خوب نیست. وقتی من در آژاکس بودم او مدیر آنجا بود و روشی که او کار می‌کرد، روش من نبود.

ابراهیموویچ که فصل قبل یک گل زده، در ۱۲ تیم در هلند، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه با موفقیت ظاهر شده است.   

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.