تاریخ: 2015-07-25 شناسه خبر: 4864

چند نکته درباره مد و آرایش ناخن

ناخن‌های آکریلیک؛ قدیمی یا کلاسیک؟

چند نکته درباره مد و آرایش ناخن

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ ناخن‌های آکریلیک می‌توانند ناخن‌های کوتاه و ریش ریش شما را مانند ناخن‌های یک مدل زیبا کنند. برای مثال، بعضی‌ها عادت دارند ناخن‌شان را بجوند و همیشه ناخن‌های نامرتبی دارند. اگر ناخن‌های آکریلیک بگذارند، دیگر این کار را نخواهند کرد و ناخن‌های‌شان هم بسیار زیبا و مرتب خواهد بود. ناخن‌های بلند و مربعی کمی قدیمی و از مد افتاده است. نه تنها خیلی مصنوعی به نظر می‌رسند ( ناخن‌های چه کسی آنقدر مرتب و بلند رشد می‌کند؟) بلکه عملی هم نیستند. آنها به همه جا گیر می‌کنند و کارها را سخت می‌کنند و نمی‌شود چیزها را برداشت یا شلوار تنگ  پوشید و  در کل کارهایی که به انگشت نیاز دارند را انجام داد. خانم‌هایی که نوزاد دارند باید ناخن‌های آکریلیک خود را بردارند تا به نوزادشان آسیبی نرسد و بتوانند راحت‌تر کارها را انجام دهند. این روزها بهترین حالت ناخن آکریلیک گرد و کوتاه است.

طراحی ناخن؛ قدیمی یا کلاسیک؟ این روزها طراحی ناخن تبدیل به یک صنعت خیلی بزرگ شده است. همه و همه، از دختر نوجوان گرفته تا خانم‌های سن و سال‌دار، ناخن‌های طراحی شده و مطابق با مد روز دارند. فقط مراقب باشید. یک نقاشی گل روی انگشت شست پا بانمک است چون ظریف و غیرمنتظره است. اما اگر هر ده انگشت را یک طرح رعد و برق و مربع بزنیم اغراق کرده‌ایم. بهترین کار این است که روی ناخن طرحی جالب و موقر بچسبانیم تا به ناخن آکریلیک هم قاطی نشود.

طرح فرنچ ناخن‌های دست و پا؛ قدیمی یا کلاسیک

چند نکته درباره مد و آرایش ناخن

مانیکور فرنچ طرحی کلاسیک است که اگر درست انجام بگیرد( صورتی ملایم روی ناخن‌های کوتاه) خیلی شیک می‌شود و اگر اشتباه انجام گیرد می‌تواند قدیمی و از مد افتاده به نظر برسد. از زدن لاک براق سفید روی ناخن‌های بلند خودداری کنید تا شیک باشید.  برای فرنچ ناخن‌های پا هم نظرها بر سر اینکه قدیمی است یا کلاسیک، متفاوت است. این به تصمیم شما بستگی دارد. بعضی‌ها دوست ندارند و عقیده دارند که ناخن‌های پا مانند ناخن‌های دست می‌شود.

ناخن‌های دست با اندازه‌های متفاوت؛ قدیمی یا کلاسیک؟ این یک اشتباه بزرگ است که ممکن است خیلی‌ها انجام دهند. ناخن‌های کوتاه و بلند خیلی بد است و انگار که شما عادت به جویدن ناخن‌های‌تان دارید. اگر ناخن‌های‌تان یکدست بلند نمی‌شود بهتر است که آنها را بگیرید و یا بکارید. این حالت ممکن است وقتی رخ دهد که استحکام ناخن‌های‌تان فرق داشته باشد و یکی در میان بشکنند. معمولا ناخن‌های انگشت اشاره و شست اولین‌هایی هستند که می‌شکنند و ناخن انگشت حلقه و انگشت کوچک دیرتر می‌شکنند. در کل ناخن‌های بلند این روزها خیلی پر طرفدار نیستند. حتی اگر ناخن‌هایی محکم و خوش فرم دارید باید آنها را کوتاه و گرد نگه دارید.

ناخن‌های مراقبت نشده؛ قدیمی یا کلاسیک؟ لاک پوسته پوسته اصلا خوب نیست. اگر تنبلی می‌کنید و حوصله مراقبت از لاک‌تان را ندارید بهتر است یک لاک بی‌رنگ به ناخن‌های‌تان بزنید. اگر ناخن‌های‌تان را می‌جوید، روی مانیکوری سرمایه‌گذاری کنید که گران‌تر از مانیکور همیشگی‌تان باشد تا دیگر هوس ناخن جویدن نکنید. لاک مزه خوبی ندارد.

ناخن‌های دست و پای ناهماهنگ؛ قدیمی یا کلاسیک؟ بعضی‌ها  اصرار دارند که ناخن‌های دست و پا حتما باید هماهنگ و ست باشند اما این قانون کمی تاریخ گذشته است. این روزها شما می‌توانید دو طرح متفاوت برای مانیکور و پدیکورتان انتخاب کنید. دلیلی ندارد که حتما هماهنگ باشند. پس چه مدل ناخنی به روزتر است؟ کوتاه و گرد. ناخن‌های مربعی هم خوب هستند اما کمی قدیمی شده‌اند. شما می‌توانید هر رنگی  که می‌خواهید برای لاک‌تان انتخاب کنید و طرح‌های مختلفی روی ناخن‌های‌تان بزنید. فقط لذت ببرید.

منبع: مدآنلاین

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.