تاریخ: 2017-05-10 شناسه خبر: 48871

زنگنه: برای کسب بهترین نتیجه با تمام توان خواهیم جنگید

مربی تیم ملی کاراته بانوان پیش از رقابت‌های همبستگی کشورهای اسلامی باکو بیان کرد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از ایسنا، پگاه زنگنه در گفت‌وگو با ایسنا، درباره حضور در رقابت‌های باکو، بیان‌ کرد: همیشه انتظارات به دلیل پیشینه کاراته در رقابت‌های مختلف بالا بوده است. تیم بانوان یک دوره در رقابت‌های کشورهای اسلامی حضور داشته است و نتیجه‌ خوبی را نیز کسب کرده است. طبیعتا با توجه به نتیجه‌ دوره قبل انتظار می‌رود که ملی‌پوشان نتایج خوبی را به دست بیاورند.

او در ادامه‌ بیان‌ کرد: پیش‌بینی ما این است که ملی‌پوشان تمام توانایی‌های خود را در تاتامی باکو به نمایش خواهند گذاشت و امیدواریم که بهترین نتیجه‌ را کسب کنند حتی بهتر از دوره قبل رقابت‌های کشورهای اسلامی. البته این را نیز باید در نظر داشته باشیم که در رقابت‌های این دوره شانس کسب دو مدال حذف شده است، چرا که رقابت‌های کاتای تیمی و کومیته تیمی از این رقابت‌ها حذف شده است. با این حال با تمام تلاش و توان خواهیم جنگید تا بهترین نتیجه‌ را کسب کنیم.

زنگنه در ادامه‌ اظهار کرد: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. در یک ماه گذشته تمام تلاش خود را کردیم حتی بیشتر از آن چه که باید انجام می‌دادیم. فدراسیون نیز سنگ تمام گذاشته و امکانات خوبی را در اختیار ملی‌پوشان قرار داده است و انگیزه خوبی به ملی‌پوشان داده شده است. امیدواریم که بتوانیم با نتیجه‌ خوب جواب تلاش و زحمات را بدهیم.

مربی تیم‌ ‌ملی کاراته بانوان درباره خانه کاراته نیز بیان‌ کرد: آرزوی هر رشته ورزشی این است تا با داشتن یک خانه مخصوص تمرینات خود را ادامه‌ دهد. کاراته نیز با توجه به توانایی ها و جمعیت زیادی که در اختیار دارد مستثنی نیست و داشتن خانه کاراته آرزوی جامعه کاراته است. وزارت قبلی قول آن را داده که ما روی این قول حساب می‌کنیم و امیدواریم که این امر محقق شود تا صاحب خانه کاراته شویم. این اتفاق مطمئنا در روند پیشرفت و بهتر شدن تیم‌های ملی کاراته اثر بسزایی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *