تاریخ: 2015-06-22 شناسه خبر: 489

بانوان در سایت وزارت ورزش هم جایی ندارند؟!

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ وزارت ورزش و جوانان، مسئول امور ورزشی در کشورمان است لذا باید در زمینه های مختلف ورزشی ورود پیدا کند و برای بهبود وضعیت و سطح ورزش در ایران تلاش کند.

اما متأسفانه نگاهی گذرا به وب سایت رسمی وزارت ورزش و جوانان به آدرس www.msy.gov.ir نشان می دهد که این وزارت خانه حتی به خود زحمت نداده که در سایت رسمی اش، جایی مناسب و ویژه برای دختران و بانوان ایرانی اختصاص دهد.

بررسی های انجام شده توسط خبرنگار سایت ورزش بانوان نشان می دهد که با مراجعه به بخش “جستجو” در سایت رسمی وزارت ورزش، و جستجو کردن عبارت “ورزش بانوان”، تنها چند مطلب، آنهم مربوط به چندین ماه گذشته وجود دارد.

البته ناگفته نماند ستون در گوشه صفحه سایت رسمی وزارت ورزش نیز وجود دارد که برخی اخبار در این حوزه را منتشر می کند اما جایی ویژه در صفحه اصلی این سایت به شمار نمی رود.

آخرین مطلبی که وب سایت رسمی وزارت ورزش و جوانان در زمینه ورزش بانوان منتشر کرده مربوط به ۱۳۹۴/۰۳/۲۶ یعنی چند روز پیش است.

نکته جالب این است که خبرنگار ما هنگام جستجوی این عبارت در وب سایت رسمی وزارت ورزش، حتی با مطلبی در مورد «امر به معروف و نهی از منکر» از زبان مرجع عالیقدر حضرت آیت الله صافی گلپایگانی را پیدا کرد اما اثری از اخبار مهم و موضوعات اصلی مربوط به ورزش بانوان وجود نداشت.

جا دارد مسئولان مربوطه در وزارت ورزش هرچه سریع تر گامی در این زمینه بردارند تا روز به روز شاهد بهبود وضعیت ورزش بانوان در ایران باشیم.

 

 

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.