تاریخ: 2015-07-26 شناسه خبر: 4989

6 عطر کاملا آمریکایی

به گزارش سایت ورزش بانوان؛  هیچ چیزی آمریکایی‌تر از میکی موس و کوکا کولا نیست! شاید فکر کنید که عطر باید خیلی اروپایی باشد و تا اسم عطر می‌آید، باید یاد فرانسه بیفتید، اما آمریکا هم عطرهای خاص خودش را دارد. در اینجا چند عطر اصیل و مهم  آمریکایی را به شما معرفی می‌کنیم.

Blue Grass by Elizabeth Arden

عطر

این عطر حتی تا به امروز هم بسیار پر فروش بوده است. بوی این عطر تمیز و تازه است و رایحه قدیمی گیاهی مانند اسطوخودوس و چوب  دارد و به همین خاطر پرفروش است. خالق این عطر یک عطرساز است که برای کمپانی فرنچ لیبل کار می‌کرده و برای بزرگداشت الیزابت آردن این عطر را ساخته است. خود الیزابت آردن کانادایی تبار است، اما شرکت سازنده این عطر آمریکایی نیست. بوی این عطر خالص و تازه است که فرهنگ آمریکایی را یادآور می‌شود.

Old Spice by Shulto
عطر
این عطر مردانه شاید در نظر اول مانند عطرهای زنانه به نظر برسد! عطر الد اسپایس اولین بار در سال 1937 توسط ویلیام لایتفود معرفی شد که اول ارلی امریکن الد اسپایس نام  داشت.
این عطر ترکیبی از بوی میخک صد پر، اسطوخودوس و گل شمعدانی است که در طی سالیان دراز پر طرفدار و موفق بوده است.

Youth Dew by Estee Lauder
عطر
آمریکا را مهاجران ساختند و استی لادر نمونه‌ای از یک مهاجر عالی بود که  خودش را در سرزمین فرصت‌ها بزرگ کرد و در  صنعت زیبایی آمریکا افسانه‌ای شد. اولین عطر او در سال 1953 خلق شد که یوث دو نام داشت و یک روغن حمام هم به همراه داشت. در آن زمان خانم‌ها برای خودشان عطر نمی‌خریدند و خریدن عطر جرات می‌خواست.
این عطر هنوز هم جزو عطرهای پر فروش است و محصول همراه آن بهترین روش برای ماندگار کردن  بوی دلپذیرش است.

Lauren by Ralph Lauren
عطر
رایحه قدیمی آمریکایی این عطر که در دهه 80 و اوایل دهه 90 میلادی عطری بسیار مدرن و زنانه بود ترکیبی از بوهای یاس بنفش تلفیق شده با بوی گل‌های بنفشه و رز و میخک صد پر است. این عطر هم شاداب کننده و هم زمینی است و نشان دهنده شکل گیری نسل جدید آمریکایی‌هاست.

CK One by Calvin Klein
عطر
این عطر بعد از 5 دهه تصور اینکه عطرها یا زنانه و یا مردانه هستند، اولین عطری بود که هم برای مردان و هم برای زنان بود و بویی انرژی‌بخش داشت که تلفیقی از رایحه مرکبات و مشک بود. عطر سی کی وان شادابی و طراوتی برای همیشه است.
این عطر توسط مدرن ترین کمپین‌های تبلیغاتی معرفی شد.

Stetson Cologne Spray
عطر
این عطر بی پروا و شیرین مردانه این حس را به شما می‌دهد که انگار کسی می‌خواهد با بوی چرم و وسایل گاوچرانی و بدون استفاده از مولکول‌های سنتی حس شما را برانگیزد. بوی این عطر بیشتر رایحه مشک دارد و کمی هم با عسل و ترنج ترکیب شده است./مدآنلاین

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.