تاریخ: 2017-05-30 شناسه خبر: 49966

در ادامه رقابت نماینده والیبال ایران در مسابقات باشگاه‌های زنان آسیا؛

میترا شعبانیان، ندا چملانیان و تهمینه درگذنی در توضیح علت باخت بانک سرمایه

میترا شعبانیان، ندا چملانیان و تهمینه درگذنی در توضیح علت باخت بانک سرمایه

توضیحات میترا شعبانیان، ندا چملانیان و تهمینه درگذنی در خصوص علت باخت تیم والیبال بانوان بانک سرمایه مقابل نماینده چین در جام باشگاه‌های زنان آسیا.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه مسابقات والیبال جام باشگاه‌های زنان آسیا و در مرحله پلی آف، تیم والیبال بانوان بانک سرمایه برای رسیدن به جمع ۴ تیم برتر (دوشنبه) هشتم خرداد ماه، به مصاف تیم تیانجین چین رفت. این تیم با وجود تلاش فراوان از پس تیانجین چین، پرافتخارترین تیم رقابت‌های باشگاه‌های آسیا بر نیامد و در سه ست مغلوب شد. در ادامه توضیحات میترا شعبانیان، ندا چملانیان و تهمینه درگذنی در خصوص علت باخت بانک سرمایه مقابل نماینده چین در جام باشگاه‌های زنان آسیا را می‌خوانید:

میترا شعبانیان سرمربی بانک سرمایه در این خصوص اعلام کرد: « بعید می‌دانم کسی از ما توقع پیروزی مقابل تیم قدرتمند چین را داشته باشد متاسفانه این بازی را واگذار کردیم که چندان هم دور از انتظار نبود. اما اشتباهات فردی موجب این اختلاف زیاد شد. »

ندا چملانیان بازیکن برجسته بانک سرمایه در خصوص باخت بانک سرمایه عنوان کرد: « چین تیم بسیار قدرتمندی دارد. سطح والیبال این کشور بالا است و قهرمانی المپیک را در کارنامه دارد. بسیار خوب بازی کردند. تیم ما را هم آنالیز کرده بودند و گرچه می‌توانستیم بهتر از اینها بازی کنیم اما نشد. با اینکه بعد از این باخت همگی تضعیف روحیه شدیم اما مطمئنا برای بازی‌های بعدی با این روحیه به زمین مسابقه نمی‌رویم. تمام تلاش‌مان را به کار می‌بندیم تا عنوان پنجمی سال گذشته را تکرار کنیم. »

تهمینه درگذنی استعداد فراموش شده والیبال بانوان که با حمایت و توجه میترا شعبانیان دوباره در مسابقات می‌درخشد، در ارتباط با باخت بانک سرمایه مقابل نماینده چین عنوان کرد: « بازی مقابل نماینده چین بسیار سخت بود اما تیم ما هم می‌توانست بهتر بازی کند. دفاع از عنوان سال گذشته هدف همه اعضای تیم بانک سرمایه است. »

 

قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا؛ بانک سرمایه به نماینده چین باخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *