تاریخ: 2017-07-01 شناسه خبر: 50815

ونوس ویلیامز در سانحه‌ای مسبب مرگ یک انسان شد

ونوس ویلیامز در سانحه‌ای منجر به مرگ یک انسان شد

تنیس باز سرشناس آمریکایی در جریان یک حادثه رانندگی باعث مرگ یک مرد ۷۸ ساله شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ ونوس ویلیامز تنیسور کهنه‌کار آمریکایی در یک تصادف رانندگی منجر به فوت نقش دارد. این تنیس باز سرشناس آمریکایی در جریان یک حادثه رانندگی باعث مرگ یک مرد ۷۸ ساله شد.

روز نهم ماه ژوئن یک مرد ۷۸ ساله از محل تصادف به بیمارستان منتقل شد، و دو هفته بعد هم درگذشت. این در حالی است که پلیس ایالت فلوریدا معتقد است که ونوس ویلیامز مقصر است. اما، تیم وکیل‌های این تنیس‌باز ۳۷ ساله با ادعای پلیس مخالف هستند.

جروم بارسون، مردی که در نتیجه تصادف جان خود را از دست داد، همراه با همسرش -که راننده بود- در حال عبور از یک چهار راه بودند که ماشین آن‌ها با ماشین خانم ویلیامز برخورد کرد. طبق گزارش پلیس، ونوس ویلیامز به علت رعایت نکردن حق تقدم مقصر است.

طبق گزارشی که نیروی پلیس فلوریدا از مشاهدات شاهدان حاضر در محل وقوع تصادف گردآوری کرده، ماشین تنیسور مطرح آمریکایی یک‌باره در مسیر حرکت اتومبیل حامل بارسون قرار گرفت. بعد از آن، ترافیک باعث شد تا ماشین ونوس ویلیامز وسط چهارراه گیر کند، و او نتواند از مسیر خودروی آقا و خانم بارسون خارج شود.

در پی رخ دادن حادثه، خانم بارسون هم راهی بیمارستان شد، اما او از این تصادف جان سالم به در برد.

گفته می‌شود که ونوس ویلیامز به پلیس گفته که او خودروی آقا و خانم بارسون را ندیده بود، و با سرعت پایینی حرکت می‌کرد.

مالکوم کانینگهم، وکیل ونوس ویلیامز گفت: “خانم ویلیامز وقتی که چراغ سبز بود وارد چهارراه شد. گزارش پلیس تخمین می‌زند وقتی که سرعت حرکت او ۵ مایل در ساعت بود، خودروی خانم بارسون با او برخورد کرد.”

هفته آینده، ونوس ویلیامز، قهرمان ۷ گرند اسلم/جایزه بزرگ، برای بیستمین بار در مسابقات ویمبلدون رقابت خواهد کرد. او که در حال حاضر در رده یازدهم جدول رده‌بندی تنیس زنان قرار دارد، در سال‌های ۲۰۰۰، ۲۰۰۱، ۲۰۰۵، ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ فاتح مسابقات جایزه بزرگ ویمبلدون شده است.

 

اخراج خبرنگار ESPN بعد از گوریل خطاب کردن ونوس ویلیامز (اینجا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *