تاریخ: 2017-07-04 شناسه خبر: 50937

مهلت اعلام آمادگی باشگا‌ه‌ها برای مسابقات فوتبال ساحلی بانوان

مهلت اعلام آمادگی باشگا‌ه‌ها برای مسابقات فوتبال ساحلی بانوان

دپارتمان فوتبال ساحلی، مهلت اعلام آمادگی باشگاه‌ها برای حضور در مسابقات فوتبال ساحلی بانوان فصل 97-96 را اعلام کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ با توجه به تقویم مسابقات باشگاهی فوتبال ساحلی کشور فصل ۹۷-۹۶، مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی بانوان فصل ۹۷-۹۶ از دوم شهریورماه آغاز می‌شود. بر این اساس قرعه کشی رقابت‌ها ۲۴ مرداد ماه ساعت ۱۰ صبح در سالن اجتماعات روابط عمومی فدراسیون برگزار می‌شود.

تیم‌ها از ۱۴ لغایت ۲۳ مرداد ماه فرصت دارند تا مدارک خود را تحویل دهند. همچنین کلیه مدارک تیم‌ها باید بصورت اینترنتی و از طریق سامانه فدراسیون ثبت شوند و بعد از تاریخ فوق الذکر سامانه قفل و هیچ تیمی نمی‌تواند تغییری در مدارک ایجاد کند.

همچنین جهت اختصاص رمز عبور نسبت به معرفی تیم‌های علاقمند برای حضور در مسابقات تا مورخ ۲۸/۴/۹۶ اقدام کنید و تیم‌های شرکت کننده جهت دریافت رمز با دپارتمان فوتبال ساحلی تماس حاصل کنند. در صورت درخواست برای میزبانی مسابقات می‌بایست مراتب را به صورت مکتوب اعلام کنند.

– این مسابقات با حضور تیم های حاضر در مسابقات فصل ۹۶-۹۵ + تیم های معرفی شده از سوی هیات های فوتبال استان ها برگزار می شود.

-لیست اسامی بازیکنان حداکثر ۱۵ بازیکن شامل ۱۲ بازیکن با شرایط سنی آزاد و ۳ بازیکن با شرایط سنی زیر ۱۸ سال و ۵ همراه شامل : سرپرست، سرمربی، مربی، پزشک و تدارکات.

-باشگاه‌ها می‌توانند از بازیکنان فوتبال یا فوتسال طرف قرارداد خود بصورت مشترک در مسابقات فوتبال ساحلی استفاده کنند.

-حق ثبت نام مسابقات مبلغ ده میلیون ریال تعیین شده است که می بایست باشگاهها جهت دریافت کارت شرکت در مسابقات اصل فیش واریزی را تحویل کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *