تاریخ: 2017-07-04 شناسه خبر: 50954

ملی‌پوش فوتبال بانوان مامور نیروی انتظامی را زیر گرفت و کشت

ملی‌پوش فوتبال بانوان به قتل متهم شد

آنطور که در خبرها آمده یکی از ملی‌پوشان فوتبال بانوان با 43 در صد الکل در خونش مامور نیروی انتظامی را زیر گرفته و کشته است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ طبق گزارشی که در روزنامه خبر ورزشی آمده ملی‌پوش فوتبال بانوان چندی پیش در حالی که ۴۳ در صد الکل در خونش وجود داشته ساعت ۲ و نیم بامداد بعد از زیر گرفتن یکی از ماموران نیروی انتظامی منجر به مرگ مقصر شناخته شده است.

این ملی‌پوش متهم به قتل که نامش ذکر نشده است، بعد از حادثه پا به فرار گذاشته ولی به کمک مأموران دوربین‌های کنترل از راه دور، جلوی ماشین متخلف را گرفته و قاتل را دستگیر کرده‌اند.

جوانی که در این حادثه درگذشته است به تازگی در نیروی انتظامی استخدام شده بود. به همین خاطر شب نیمه شعبان (امسال) خانواده‌اش برای او آش نذری پختند اما صبح نیمه شعبان (امسال) اعلام شد همان پسر همسایه که شب قبل برای استخدامش در نیروی انتظامی آش نذری پخش کرده بودند ساعت دو و نیم بامداد در تهران بر اثر تصادف به رحمت خدا رفته است.

پدر این جوان برومند به نویسنده خبر گفته است: از هرچی ورزش هست بیزار شده‌ام! چون قاتل پسرم بازیکن تیم ملی بانوان ایران بود و پا به فرار گذاشت

پدر داغدار در ادامه گفته است: بیشتر از ورزش و فوتبال از باحجاب بازی کردن این‎ها بدم اومده. اینها هر بازی که با مقنعه و لباس بلند انجام می‌دن بعدش هزار بار میان جلوی دوربین و می‌گن حجاب برای ما محدودیت نیست و ما با حجاب ورزش کردن رو دوست داریم، اون وقت شب عید با ۴٣ درصد الکل تو خون‌شون خانواده‌ای رو داغدار می‌کنن! موندم لچک سرشون رو باور کنم یا حالت نامتعادل نیمه شب‌شون رو؟

متن این خبر در خبرورزشی: بازیکن تیم ملی به قتل متهم شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *