تاریخ: 2015-07-26 شناسه خبر: 5101

دختران بسکتبالیست مشهدی‌ با 31 اختلاف مازندرانی‌ها را شکست دادند

بسکتبال دانشجویان

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ رقابت‌های دسته اول بسکتبال دختران دانشگاه آزاد اسلامی از صبح امروز یکشنبه به میزبانی واحد همدان با حضور هفت تیم همدان، مازندران، البرز، آذربایجان شرقی، تهران، کرمان، فارس و خراسان رضوی آغاز شده با یک دیدار دیگر پیگیری شد.

در این مسابقه از گروه «الف» این رقابت‌ها دو تیم منتخب دانشگاه‌های آزاد اسلامی خراسان رضوی و مازندران برابر هم به میدان رفتند که در نهایت مشهدی‌ها موفق شدند 31با اختلاف مازندرانی‌ها را شکست دهند. در این مسابقه شراره ملک با پرتاب سه امتیازی خود نقش مهمی در پیروزی تیمش داشت.

هر چند این دیدار در دو کوارتر ابتدایی پایاپای پیش می‌رفت اما بازی خوب مشهدی‌ها باعث شد تا اختلاف این مسابقه به بیش از عدد 30 رسیده و در نهایت تیم خراسان رضوی با حساب 65 بر 34 حریف مازندرانی خود را شکست دهد.

تیم منتخب دانشگاه آزاد اسلامی مازندران در این رقابت‌ها با مرضیه کریمی‌ظاهر، عذرا ایرانمهر، مینا ویسی اللهی، نازیلا ممتهن، سمیه ابراهیمی، تانیا حمزه‌پور، نگار صادقی، مهرنوش حبیبی و ملیحه سادات حقانی به مربیگری سورا اسماعیلی و سرپرستی معصومه جانبازی حضور دارند.

تیم منتخب استان خراسان رضوی هم در این مسابقات که با سرپرستی لیلا باهوش و مربیگری جمیله نگهبا‌ن‌زعفرانی همراه است با بازیکنانی همچون زینب ماروسی، الناز احمدی‌حقی، الهه حسن‌زاده، شهرزاد آزاد، مریم اشتری، شیرین کیانی، فاطمه رشیدپور، شراره ملک، دلارام خوشدل، حمیده مرادی، مریم مجدی و نگار سلیمانی حضور پیدا کرده‌اند.

در آخرین بازی روز نخست پایتخت‌نشینان باید رو در روی دختران آذربایجان شرقی قرار بگیرند.

مسابقات بسکتبال قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه آزاد با حضور قهرمانان 20 استان کشور در قالب دو دسته از سوم تا 16 مردادماه سال جاری در مجموعه ورزشی امام علی (ع) واحد همدان برگزار می‌شود.

مسابقات دسته اول از سوم تا هشتم مردادماه با شرکت هشت تیم دسته دوم در یک گروه با حضور 12 تیم از 10 تا 16 مردادماه برگزار می‌شود تا چهره قهرمان و تیم‌های صعود و سقوط کرده به دسته بالاتر و پایین‌تر شناخته شود.

به گفته مسئولان برگزاری مسابقات از دسته یک دو تیم سقوط و در مقابل از دسته پایین‌تر دو تیم برتر به دسته اول این رقابت‌ها صعود خواهند کرد که این نکته بر جذابیت رقابت‌ها افزوده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.