تاریخ: 2015-07-26 شناسه خبر: 5130

برای رکوردشکنی در مسابقات دانمارک به حمایت مسئولان نیز نیاز دارم

زهرابه گزارش سایت ورزش بانوان؛ زهرا نعمتی، قهرمان مسابقات پاراالمپیک و پاراآسیایی حالا سهمیه بازی های المپیک 2016 را هدف گرفته تا الگویی برای افراد سالم بوده و ثابت کند معلولیت مانع دست یافتن به موفقیت هایش نمی شود.

وی که عنوان بهترین ورزشکار جهان را در کارنامه دارد عزمش را برای کسب این موفقیت جزم کرده است.

قهرمان بازی های پاراالمپیک و پاراآسیایی کارش را در مسابقات جهانی دانمارک سخت دانست و به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: اگرچه به دلیل ورزشکاران قدرتمندی از کره جنوبی کار سختی در پیش دارم، اما همه سختی ها را به جان خریده ام.

وی در ادامه افزود: نشانه گرفتن در بازی های پاراالمپیک و المپیک کار مشکلی است، چون ترافیک مسابقات را ایجاد کرده، اما قول می دهم مثل همیشه دل مردم کشورم را شاد کنم.

او همچنین گفت: اردوهای خوبی را پشت سرگذاشته و امیدوارم در این مسابقه بهترین عملکرد را داشته باشم. هدفمان ارائه بهترین عملکرد است و می خواهیم به همراه سایر هم تیمی هایم سهمیه بازی های المپیک را برای اولین بار در بخش تیمی کسب کنیم.

نعمتی در خصوص حریفانش در این مسابقات اظهار داشت: کره جنوبی اصلی ترین حریفمان است، اما کشورهای دیگر هم خیلی خوب کار می کنند. آمریکا، هندوستان و چین حرفی برای گفتن دارند.

وی در خصوص مسابقات جایزه بزرگ آسیا گفت: مسابقات خیلی خوبی بود و من موفق شدم در جمع 16 نفر برتر هر دو مسابقه قبلی قرار گرفته و رنک بسیار خوبی را به دست آوردم. این مسابقات تجربه خوبی بود. با حریفانمان دست و پنجه نرم کردیم و امیدوارم در این مسابقه هم عملکرد بهتری را داشته باشیم.

بانوی پر افتخار ایران در خصوص بزرگ ترین هدفش گفت: هدف های بزرگ را نمی گویند، اما من تلاش می کنم تا سهمیه بازی های المپیک و پاراالمپیک را به دست آورم. از طرفی قول رکوردشکنی نمی دهم، اما برای رسیدن به این هدف تلاش زیادی می کنم البته به حمایت های مسئولان نیز نیاز دارم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.