تاریخ: 2015-06-22 شناسه خبر: 515

آخرین اخبار نقل و انتقالات فوتبال

به گزارش ورزش بانوان به نقل از جام جم، رامین رضائیان بازیکن ملی‌پوش تیم فوتبال راه‌آهن که مورد توجه مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار گرفته، پیش از ظهر دیروز در محل این باشگاه حضور یافت تا مذاکرات خود را برای حضور در این تیم تهرانی ادامه دهد. رضائیان قرار است با اعضای کمیته فنی نشستی را برگزار کند تا در صورت توافق نهایی، اقدامات لازم برای حضور در پرسپولیس انجام شود.
 
در حالی که قرار بود مدیر برنامه‌های مهدی طارمی و علی‌اکبر طاهری با هم دیدار کنند این دیدار به امروز موکول شد. ابراهیمی مدیر برنامه‌های مهدی طارمی در این باره گفت: با توجه به این‌که مسئولان باشگاه القادسیه به ایران ‌آمدند پیشنهاد آنها را می‌گیریم و سه‌شنبه (امروز) مجددا به باشگاه می‌آییم تا پیشنهاد باشگاه پرسپولیس را نیز بررسی کنیم.
 
علیرضا بیرانوند دروازه‌بان فصل گذشته نفت که پیش از این گفته می‌شد به دلیل دوران سربازی باید به تراکتورسازی برود، علاوه بر باشگاه تبریزی با پیشنهاد جدی باشگاه استقلال هم روبه‌رو شده است.
 
با این‌که مسئولان تراکتورسازی تبریز، از حضور قطعی تونی اولیویرا در تبریز برای ادامه همکاری با این تیم سخن گفته‌اند، اما شایعه احتمال نشستن دوباره امیر قلعه‌نویی بر روی نیمکت تراکتور در تبریز پیچیده است. قلعه‌نویی سه فصل قبل هدایت تراکتورسازان را به‌عهده داشت و توانست این تیم را به مقام نایب قهرمانی لیگ برساند.
 
لوسیانو ادینیو، آقای گل فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران اعلام کرده است احتمال حضورش در ایران به‌دلیل مشکلات خانوادگی کم است. سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در این باره گفت: ادینیو سال گذشته نتوانست به صورت کامل کنار خانواده‌اش باشد. او امسال مشکل خانوادگی دارد و به ما اعلام کرده اگر این مشکل را حل کند، به ایران خواهد آمد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.