تاریخ: 2017-07-24 شناسه خبر: 51552

زینب ساسانیان قهرمان دوچرخه‌سواری کشور در سانحه تصادف جان باخت

زینب ساسانیان قهرمان دوچرخه‌سواری کشور در سانحه تصادف جان باخت

متاسفانه قهرمان ارزنده دوچرخه‌سواری کشورمان زینب ساسانیان بامداد امروز در سانحه تصادف جان باخت.

به گزارش سایت ورزش بانوان، رحیم آقامحمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: متاسفانه قهرمان ارزنده دوچرخه‌سواری کشورمان زینب ساسانیان در تصادف بامداد امروز در سانحه تصادف جان باخت.

رئیس پلیس راهور استان اردبیل افزود: بامداد امروز در اثر برخورد خودرو با درخت در خیابان دانشگاه اردبیلی متاسفانه یک کشته و چند مصدوم بر جای ماندند که زینب ساسانیان که یکی از ورزشکاران بنام دوچرخه‌سوار کشورمان بود جان خود را از دست داد.

وی بیان کرد: وضعیت حال مصدومان نیز در حال حاضر مشخص نیست و پس از آگاهی از حال آنان و بررسی وضعیت موجود شرایط جسمی مصدومان عواقبا از طریق رسانه‌ها به مردم اطلاع‌رسانی می‌شود.

آقامحمدیان تصریح کرد: بنده به نوبه خود این ضایعه بسیار بزرگ را به مردم کشور، استان اردبیل و به ویژه جامعه ورزشی استان و بازماندگان خانواده وی تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم با رعایت نکات ایمنی شاهد کاهش چنین حوادث تلخ و ناگواری در سطح استان باشیم.

زینب ساسانیان دوچرخه سواری را به صورت حرفه ای از سال ۹۱ شروع کرد. او در چند سال اخیر همواره در اردوی تیم ملی استقامت بانوان حضور داشت و چندین دوره قهرمان کشور در رشته استقامت جاده و تایم تریل انفرادی را اذان خود کرده بود.

هفته پیش در مجمع انتخاباتی هیات دوچرخه سواری از سوی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور و مسئولین استانی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *