تاریخ: 2015-07-27 شناسه خبر: 5192

با مدهای تابستان 2015 آشنا شوید

به گزارش سایت ورزش بانوان؛  همه ما در هر شرایطی این حس را داریم كه كمدمان كامل و بی‌عیب و نقص نیست. هر كدام از ما اگر در این لحظه به ‌مهمانی، دورهمی یا رستوران دعوت شویم و مطمئنا چیز به دردبخوری در كمدمان خود نداریم اما گاهی فقط به یك نمونه یا یك الگو ساده احتیاج داریم تا ایده تازه‌ای به ذهن‌مان بیاید و از همان موجودی كمد به شكلی تازه استفاده كنیم؛پس حتی اگر قصد خرید ندارید، نگاهی به این ست‌ها بیندازید و ایده بگیرید.
مشكی، رنگ مشكل‌گشا

مد تابستان
طبق معمول هر سال، امسال هم كفش‌های عروسكی پاشنه تخت از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. با این تفاوت كه امسال کفش‌های نوك‌تیز با بندی دور مچ پا مد شده است. سعی كنید همیشه در جاكفشی‌تان یك جفت كفش عروسكی مشكی داشته باشید چون در بسیاری از ست كردن‌ها به كمك‌تان می‌آید. این كفش زیبا را می‌توانید از نمایندگی زارا تهیه كنید.
حدود قیمت: 150هزار تومان
ارتشی به بازار آمد

مد تابستان
شلوارهای میدی و كوتاه برگشته‌اند! از آنجایی كه رنگ ارتشی هم مد شده، برای تكمیل ست‌های‌تان خوب است از این رنگ هم استفاده کنید. یادتان نرود كمربند این شلوارها به هیچ‌وجه نباید پهن باشد؛ سراغ مدل‌های ظریف و نازك بروید. این شلوار را می‌توانید از مركز خرید اندیشه تهیه كنید.
حدود قیمت: 150هزار تومان
خنك و تابستانی

مد تابستان

همان‌طور كه داشتن شلوار ارتشی برای این روزها خوب است، داشتن تاپی همرنگ آن هم به زیباشدن ست كمك می‌كند! برای یك دورهمی دخترانه می‌توانید از این ست اسپرت استفاده كنید. این مدل تاپ را از فروشگاه مانگو تهیه كنید.
حدود قیمت: 50هزار تومان
آزاد و راحت
مد تابستان
مانتوی خاكستری با طرح و رنگی ساده كه باب طبع اسپرت‌پوش‌ها باشد و در كنار آن یك مدل كاملا راحت محسوب شود، كلید این تیپ است. این مدل مانتو با این شلوار بهترین انتخاب برای این تیپ است. ویژگی دیگر این مانتو، راحتی آن برای دخترخانم‌هایی است كه به پوشیدن كفش‌های اسپرت و راحت عادت دارند. این مدل مانتوی راحت را می‌توانید در فروشگاه زیروتن پیدا كنید.
حدود قیمت: 120هزار تومان
اسپرت، ساده و زیبا
مد تابستان
اسپرت‌پوش‌ها علاقه زیادی به كیف‌های رسمی ندارند در حالی كه داشتن كیف بزرگ از نیازمندی‌های آنهاست. این كیف پارچه‌ای، هر دو ویژگی مذكور را دارد و محبوب دخترخانم‌های جوان است. این مدل كیف هرچند در نگاه اول طراحی متفاوتی ندارد اما از راحت‌ترین و كاربردی‌ترین كیف‌هاست. مركز خرید آسیا را برای پیدا كردن این كیف یادتان نرود.
حدود قیمت: 80هزار تومان
ظاهرتان را تغییر دهید
مد تابستان
به این گوشواره خوب دقت كنید. شك نكنید باید با چنین تركیبی دنبال زیورآلاتی به رنگ‌های سبز باشید. این گوشواره با تلفیق رنگی ست‌تان، مطمئنا می‌تواند ظاهرتان را بیش از پیش تغییر دهد. این مدل گوشواره در مركز خرید تندیس موجود است.
حدود قیمت: 30هزار تومان
انتخاب تابستانی
مد تابستان
اگر دنبال ستی شیك برای مراسم نیمه‌رسمی هستید، این پیراهن زرد را به شما پیشنهاد می‌كنیم. پیراهن‌های گیپور امسال بازار را تصاحب کرده اند و شما با خرید یك نمونه از این پیراهن‌ها می‌توانید ست‌های مختلف تابستانی را تجربه كنید. می‌توانید مدل این پیراهن شیك را در اغلب مراكز خرید ببینید.
حدود قیمت: 200هزار تومان
ساده و تحسین‌برانگیز
مد تابستان
در این ست جنس و مدل دستمال‌گردن نقش تعیین‌كننده‌ای در لباس شما دارد. اگر از شال حریر استفاده كنید، لباس شما به سمت رسمی شدن پیش می‌رود و می‌توانید در ‌مهمانی و دورهمی از آن استفاده كنید اما اگر شال‌های نخی را به‌كار ببرید، ست اسپرت‌تر به‌نظر می‌رسد. این مدل شال را از مركز خرید اندیشه تهیه كنید.
حدود قیمت: 50هزار تومان

منبع: برترینها

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.