تاریخ: 2017-08-10 شناسه خبر: 52099

اعزام تیم بسکتبال سه نفره بانوان به رقابت‌های داخل سالن آسیا قطعی شد

پیروزی تیم بسکتبال سه نفره بانوان در اولین دیدار تورنمنت بین المللی قزاقستان

با ارسال نامه‌ای از سوی فیبا با حضور تیم بسکتبال دختران در رقابت‌های داخل سالن آسیا موافقت شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ نایب رییس بسکتبال بانوان در گفت‌وگو با ایسنا درباره اعزام تیم ملی بسکتبال سه نفره به بازی‌های داخل سالن آسیا، بیان کرد: امروز از سوی فیبا نامه‌ای به دست ما رسید که با حضور تیم بانوان در رقابت‌های سالن داخل آسیا موافقت شده است و تیم به این رقابت‌ها اعزام خواهد شد.

کرم‌زاده در ادامه افزود: همچنین کمیته ملی المپیک نیز اعلام کرد لباس ملی پوشان حاضر است و آنها از روز شنبه می‌توانند لباس‌های خود را دریافت کنند.

همچنین افسانه حسن‌نایبی سرمربی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان در پاسخ به این سوال که عنوان شده شاید تیم ملی بسکتبال بانوان به بازی‌های داخل سالن اعزام نشود، به تسنیم گفت: ثبت نام‌ها از دوماه قبل صورت گرفته است. از این بابت جای نگرانی وجود ندارد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان در خصوص میزان آمادگی شاگردانش برای حضور در این رقابت‌ها افزود: شرایط تیم بسیار خوب است. تیم ملی بسکتبال بانوان پس از حضور در رقابت‌های آسیای میانه در قزاقستان نشان داد که زنگ تفریحی برای تیم‌های دیگر نیست. این در حالی است که در اولین تجربه‌ای که در این مسابقات داشتیم عنوان سومی را به دست آوردیم. تجربه بسیار ارزشمندی که به طور حتم در بازی‌های داخل سالن نیز به ما کمک خواهد کرد.

بازی‌های داخل سالن آسیا شهریور ماه به میزبانی عشق آباد برگزار می شود و تیم بسکتبال سه نفره بانوان پس از موافقت فدراسیون جهانی بسکتبال با مجوز حجاب، می‌تواند در رقابت‌های داخل سالن آسیا شرکت کند.

این در حالی است که سایت ورزش بانوان پیش از این خبری مبنی بر عدم اعزام ملی‌پوشان بسکتبال بانوان به این بازی‌ها منتشر کرده بود که خوشبختانه اعزام بانوان بسکتبالیست ایران قطعی شد. بانوان بسکتبالیست ایران به بازی‌های داخل سالن آسیا اعزام نمی‌شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *