تاریخ: 2015-07-27 شناسه خبر: 5233

تیم راه آهن به جایگاهش باز می گردد

مهدی حسینی نسب .مربی سابق تیم راه آهن

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مهدي حسيني نسب از بازیکنان صاحب نام لیگ برتر است که سابق بازی در تیمهای راه آهن ، ذوب آهن ، هما ، پیام خراسان ، و چند باشگاه دیگر را در کارنامه دارد . وی پس از پایان دوران بازنشستگی به مربیگری روی آورد و مدتی سرمربی تیم شاهین بوشهر بود و در تیمهای پیکان ، راه آهن ، استیل آذین و مس سرچشمه به عنوان دستیار اول فعالیت داشت .
 خبرنگار سایت ورزش بانوان با این ورزشکار دقایقی همکلام شد:
 
نظرتان در مورد برای حضور بانوان به استادیوم ها چیست؟
 
در همه جای دنیا ورود بانوان به ورزشگاهها آزاد است بنا بر این مسئولان هم باید شرایطی را فراهم کنند تا بانوان هم به ورزشگاهها ورود کنند .  البته باید فرهنگ سازی شود تا مشکلی در این زمینه پیش نیاید .
 
نظرات در رابطه با معرفی هیئت مدیره جدید راه آهن چیست ؟
 
مهدی حسینی نسب مربی سابق تیم راه آهن با خرسندی از این خبر گفت : خوشحالم که تیم راه آهن از بلاتکلیفی در آمد . امیدوارم با مدیریت و درایت این بزرگان این تیم به جایگاه واقعی خود برسد . 
 
فصل پیش بیشترین ضربه را تیم راه آهن از بوجود آمدن حاشیه ها خورد، فکر کنم این تغییرات به سود این تیم باشد .
 
در حال حاضر به چه کاری مشغول هستید ؟
 
درحال حاضر اكادمى خودم مشغول هستم با چند تيم ليگ يكى ودوي مذاكره كردم تا ببينم قسمت چه خواهد شد خوشبختانه تيم راه اهن درليگ برتر ماند وزحماتمان بيهوده نشد بخصوص زحمات اقاى استيلى كه توانست بازيكنان جوان را به فوتبال ايران معرفى كنه خدمتى به فوتبال ملى انجام بده زمان براى راه اهن از دست رفته وبايد تلاش مضاعفى راكادر وبازيكنان انجام بدهند تا شروع مناسبى داشته باشند.
 متاسفانه تيم هاى ليگ ايران اماده سازى مناسبى را ندارن به جزء بعضى از تيم ها كه اندك هستن بخاطر همين مسئله كيفيت خوبى به خصوص در شروع فصل نداريم  .   كميته انظباطى ومسابقات بايد با تيم هاى بده كار برخوردجدى انجام دهند تا باشگاهها بدهيهاى خود را پرداخت كنند تا اين همه بدهى ندشته باشند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.