تاریخ: 2017-08-30 شناسه خبر: 52594

آخرین گرند اسلم تنیس سال؛

روز دوم یو اس اوپن ۲۰۱۷؛ آنجلیک کربر به تنیسور ۱۹ ساله ژاپنی باخت

روز دوم یو اس اوپن ۲۰۱۷؛ آنجلیک کربر به تنیسور 19 ساله ژاپنی باخت

آنجلیک کربر، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها مقابل نائومی اوساکا، شکست خورد و وداع زودهنگامی با مسابقات داشت.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در روز دوم مسابقات تنیس یو اس اوپن که باران بسیاری از بازی‌ها را لغو کرد آنجلیک کربر (۶)، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها مقابل نائومی اوساکا، تنیس‌باز دورگه ژاپنی-آمریکایی در دو ست پیاپی (۱-۶ ۳-۶) شکست خورد و وداع زودهنگامی با مسابقات داشت. کربر با این شکست مقابل تنیسور ۱۹ ساله و شماره ۴۸ زنان، سقوط فاحشی در جدول رده‌بندی خواهد داشت و دست‌کم تا رتبه ۱۲ پایین خواهد رفت.

نائومی اوساکا

نائومی اوساکا

کارولینا پلیشکووا (۱)، بخت اول قهرمانی مسابقات تنیس آزاد آمریکا اما در روز دوم آماده نشان داد و موفق شد با شکست ماگدا لینت لهستانی در دو ست پیاپی (۱-۶ ۲-۶) و در دیداری که یک ساعت و ۱۸ دقیقه به طول انجامید، به دور بعد صعود کند.

یلنا اوستاپنکو، قهرمان اوپن فرانسه ۲۰۱۷ نیز در ۳ ست (۱-۶ ۶-۱ ۲-۶) از سد لارا آروابارنای اسپانیایی گذشت و راهی دور دوم یو اس اوپن ۲۰۱۷ شد.

مدیسون کیز، باربورا استریتسووا، یانینا ویکامایر و سورانا کرسته‌آ از دیگر صعودکنندگان روز دوم رقابت‌ها در بخش زنان بودند.

سایر دیدارها اما به دلیل بارش شدید باران در محل برگزاری این مسابقات، نیمه‌کاره ماندند و یا لغو شدند. این مسابقات در روز سوم پیگیری خواهند شد.

نتایج روز اول یو اس اوپن ۲۰۱۷؛ شماره ۲ زنان جهان توسط ماریا شاراپووا حذف شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *