تاریخ: 2015-06-23 شناسه خبر: 527

کل‌کل دو بازیکن معروف تیم‌‌ملی در رختکن!

به گزارش ورزش بانوان به نقل از روزنامه خبر ورزشی، در اين شرايط طبيعي است كه هنوز هماهنگي و انسجام لازم در تيم‌ملي وجود ندارد و ايران كمي نياز به زمان دارد. نقش بازيكنان باتجربه در تيم‌ملي بسيار كليدي است. آنها بايد به بازيكنان جوان و در مجموع تيم‌ملي كمك كنند تا موفق باشد. شايد به خاطر همين نقش كليدي است كه وقتي بد بازي مي‌كنند، كروش دلخور مي‌شود و سرشان داد مي‌زند.

سرمربي تيم‌ملي معتقد است در اين روزهاي حساس بايد ملي‌پوشان باتجربه ‌دست او را بگيرند تا تيم‌ملي بتواند با موفقيت از اين مرحله گذر كند و به موفقيت برسد اما عملكرد آنها در بازي با تركمنستان انتقاد‌آميز بود. بعد از بازي هم چند بازيكن تيم‌ملي از عملكرد خودشان و تيم ناراضي بودند و همين مسئله باعث كل‌كل بين دو بازيكن شد. اين دو بازيكن كه از باتجربه‌هاي تيم‌ملي هستند، ناخواسته روبه‌روي هم قرار گرفتند و البته خيلي زود هم به كل‌كل‌هاي خود پايان دادند.

يكي از اين بازيكنان اعتقاد داشت تيم‌ملي ضعيف كار كرده و بازيكنان بايد سفت‌تر بازي كنند اما ديگر بازيكن باتجربه تيم رو به او گفت: «اين بحث‌ها را تمام كن ديگر. اگر مي‌خواستيم كاري كنيم بايد در زمين مي‌كرديم. ادامه نده!» اين حرف باعث ايجاد دلخوري شد و دو بازيكن بحث‌هايي با هم داشتند. اين اتفاق جلوي بازيكنان جواني افتاد كه تازه ‌وارد تیم شده‌اند. اين دو بازيكن شانس آوردند كارلوس كروش در رختكن نبود وگرنه با هر دو بازيكن برخورد جدي مي‌كرد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.