تاریخ: 2017-09-28 شناسه خبر: 53610

به‌دنبال عزل وکیل گیلانی؛

سکوت پرمعنای گلنار وکیل گیلانی رئیس پیشین فدراسیون چوگان

تاثر و سکوت پرمعنای گلنار وکیل گیلانی رئیس پیشین فدراسیون چوگان

وقتی از رئیس پیشین فدراسیون چوگان در خصوص تهدید وی برای برکناری از سمتش پرسیدند بغضی کرد و دیگر قادر به صحبت کردن نبود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ گلنار وکیل گیلانی در گفتگویی رئیس پیشین فدراسیون چوگان، که به تازگی با اما و اگرهای فراوان از سمت خود عزل شده است، در خصوص نحوه برکناری‌اش از سمت ریاست فدراسیون چوگان گفت: طرز برخورد وزارت ورزش و جوانان با یکی از مدیرانش درست نبود. تا جایی که می‌دانم، بحث مدیریتی بانوان در جامعه پررنگ‌تر شده و تشکر می‌کنم که پست‌های مدیریتی به بانوان داده می‌شود. اما این نحوه برخورد با رئیس یک فدراسیون حتی اگر نحوه عملکردم قابل قبول هم نبوده درست نبود.

او با اظهار بی اطلاعی از عزلش اعلام کرد: من نباید این موضوع (برکناری از ریاست فدراسیون چوگان) را از طریق رسانه‌ها متوجه می‌شدم، حتی علت عزل هم به من گفته نشده، تا کنون تماسی هم با من نگرفتند و ابلاغی از سوی وزارت ورزش و جوانان به دست من نرسیده. اول اعلام کردند احمد گواری سرپرست فدراسیون چوگان شده بعد حمیرا اسدی جایگزین ایشان شد. حمیرا اسدی توانایی‌های زیادی دارد و قابل تقدیر است. اما وزارت ورزش که باید سمبل جوانمردی باشد، با مدیرش خوشایند برخورد نکرد.

گلنار وکیل گیلانی عنوان کرد: حدودا دوماهی است که خواهان ملاقات حضوری با دکتر سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان هستم تا در خصوص مشکلات چوگان با ایشان درد دل کنم. اما متاسفانه سرشان شلوغ بود و این وقت را به بنده ندادند که در پایان هم عزل شدم.

گلنار وکیل گیلانی در یکی از مصاحبه‌های خود، پیش از بر کناریش اعلام کرده بود که عده‌ای ناجوانمردانه عکس‌های خصوصی وی را منتشر کردند و او را تهدید می‌کنند، او گفت می‌دانم این کار را چه کسی انجام داده اما نمی‌خواهم نامی از او ببرم. گیلانی همچنین اشاره‌ای به این موضوع کرده بود که عده‌ای می‌خواهند چوگان خانوادگی اداره شود.

اما بعد از برکناری وی، وقتی از او سوال شد که آیا صحبت‌های خود در خصوص تهدید و انتشار عکس‌های خصوصی و اداره فدراسیون چوگان به صورت خانوادگی را تایید می‌کند؟ “رئیس پیشین فدراسیون چوگان بغضی کرد و دیگر قادر به ادامه مصاحبه نبود”.

البته پشت این سکوت و تاثر حرف‌های ناگفته زیادی وجود داشت که وکیل گیلانی نتوانست بازگو کند.

جانشین گلنار وکیل گیلانی در فدراسیون چوگان معرفی شد (اینجا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *