تاریخ: 2017-10-02 شناسه خبر: 53633

برنامه سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون سه‌گانه برای بانوان

فروزان زاهدمنش سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون سه‌گانه

فروزان زاهدمنش سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون سه‌گانه در گفتگو با سایت ورزش بانوان از برنامه‌های خود برای بانوان ورزشکار فدراسیون سه‌گانه گفت.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ فروزان زاهدمنش به تازگی به عنوان سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون سه‌گانه منصوب شد. او در گفتگو با خبرنگار سایت ورزش بانوان از برنامه‌های خود برای رشته‌ای که به تازگی مجوز حجاب بانوان را دریافت کرده، گفت: فدراسیون سه‌گانه فعالیت کمی در بخش بانوان داشته و تا پیش از این رشته سه‌گانه در بخش بانوان چندان به چشم نمی‌آمده است به همین خاطر از زمانیکه به این فدراسیون آمده‌‌ام، تصمیم دارم این رشته ورزشی را به عنوان یک فدراسیون ورزشی معرفی کنم.

متاسفانه در ایران تعداد بی‌شماری هستند که هیچ شناختی از این رشته ورزشی المپیکی ندارند. امروز به عنوان نایب رئیس بانوان فدراسیون سه‌گانه با تعداد زیادی از مراکز فروش دوچرخه تماس گرفتم و اولین سوالی که این افراد از من می‌پرسیدند این بود که اصلا “سه گانه چیه؟”

اولین اقدامی که باید در فدراسیون سه‌گانه بعد از کسب مجوز حجاب برای بانوان انجام دهیم، این است که خودمان را نشان دهیم. در این مسیر سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های ورزشی کمک بزرگی به ما می‌کنند. پیشتر در فدراسیون ما دوگانه فعالیت شده است، اما حالا که لباس بانوان مجوز گفته است باید به سمت و سوی سه‌گانه برویم. اگر در این رشته به مهارت کافی برسیم می‌توانیم در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم.

البته در این راستا با صداوسیما هم مذاکراتی داشته‌ایم تا خبرهای ورزشی سه‌گانه را بازتاب دهند و نام این رشته ورزشی به گوش مردم برسد. از دیگر کارهایی که در این مدت محدودی که در فدراسیون سه‌گانه روی کار آمده‌ام، انجام دادم، ارتباط با نواب رئیسان فدراسیون‌های دوچرخه سواری، دوومیدانی و شنا بود. برای همکاری با این فدراسیون‌ها برنامه داریم تا مدرس به ما معرفی کنند. همچنین تصمیم داریم، شناگران زبده به خصوص کسانی که درآب‌های آزاد شنا می‌کنند را جذب فدراسیون کنیم. فدراسیون شنا هم در زمینه معرفی این افراد به ما کمک خواهد کرد. در تعامل با فدراسیون دوچرخه سواری قرار شد، دوچرخه سوارانی که موفق نشدند در این رشته به جایگاهی برسند به فدراسیون سه‌گانه معرفی شوند تا در صورت علاقمندی فعالیت در سه‌گانه را شروع کنند. در مذاکره با فدراسیون دوومیدانی نیز به این نتیجه رسیدیم دونده‌های مستعد را برای شروع فعالیت در رشته ورزشی سه‌گانه جذب کنیم.

از طرفی برای تعامل با فدراسیون‌های کوهنوردی، همگانی و انجمن‌های ورزشی برنامه داریم. این فدراسیون‌ها هر از گاهی جشنواره‌های ورزشی برگزار می‌کنند و ما غرفه کوچکی را در این جشنواره‌ها به سه‌گانه اختصاص خواهیم داد تا مردم این رشته را بشناسند. همکاری مشترک ما و فدراسیون همگانی نیز به این صورت است که برنامه‌های خانوادگی دوگانه ( دو و دوچرخه سواری ) را راه اندازی کنیم.

به عنوان فدراسیونی که چندان شناخته شده نیست، در صورتی که با فدراسیون‌های ورزشی دیگر همکاری داشته باشیم، می‌توانیم بهتر خودمان را مطرح کنیم.

تازه بعد از این که به عنوان یک رشته ورزشی و فدراسیون شناخته شدیم، می‌توانیم ورزشکار جذب کنیم و فعالیت داشته باشیم. تا زمانی که کسی سه‌گانه را نمی‌شناسد چطور می‌شود ورزشکار علاقمند جذب کرد؟ بعد از تمام اینها به سمت و سوی سه‌گانه خواهیم رفت و برای مسابقات خارج از کشور برنامه خواهیم داشت. دوگانه چندان رشته ارزشمندی نیست و سرمایه‌گذاری روی سه‌گانه اهمیت دارد.

فروزان زاهدمنش سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون سه‌گانه در خصوص برگزاری لیگ سه‌گانه بانوان به میزبانی قشم بیان کرد: قشم دو امام جمعه شیعه و سنی دارد و هیچ‌کدام موافق برگزاری مسابقات سه‌گانه بانوان در قشم نبودند.

اخبار مرتبط:

آینده‌ای درخشان در انتظار نسل جدید سه‌گانه بانوان!

فروزان زاهدمنش سرپرست نایب رئیسی امور بانوان سه گانه شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *