تاریخ: 2015-07-28 شناسه خبر: 5364

سرمربي تيم ملي تالو بانوان:سطح رقابت هاي آسيايي بالاتر از جهاني است

تيم ملي تالو بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مریم معماری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود:سه ماه و نیم است که در اردوی تدارکاتی حضور داریم و شش نفر برای حضور در مسابقات آسیایی چین انتخاب شده اند.اردوها خیلی خوب برگزار شده و زمان اردو هم خوب و مناسب بوده است.همه امکانات در اختیار ملی پوشان بوده و هم به لحاظ فنی و هم به جهت بدنسازی همه شرایط برای فعالیت و تمرین سطح بالای ملی پوشان فراهم بوده است.
وی گفت:مسابقات کشوری که در اصل انتخابی تیم ملی بود در اسفند ماه سال گذشته برگزار شد و نفرات اول تا سوم به انتخابی تیم ملی دعوت شدند.بعد از آن هم سیزده نفر برای حضور در اردوهای تدارکاتی انتخاب شدند. که از این سیزده نفر شش نفر برای حضور در مسابقات انتخاب شدند.
در هر رده سنی دو بازیکن در اختیار داریم.در رده نونهالان دو تالوکار ده و یازده ساله داریم و با وجود اینکه سن پایینی دارند خیلی خوب مثل یک ورزشکار کاملا حرفه ای تمرین می کنند.
در بین نفرات انتخاب شده چند نفر هستند که اولین بار به مسابقات برون مرزی اعزام می شوند.ما تمام توان خود را در این اردوها بکار گرفته ایم.با اینکه سن پایینی دارند ولی خیلی خوب با شرایط هماهنگ شده و بخوبی تمرین کردند.در حال حاضر آنها به آمادگی کامل رسیده اند و من به عنوان سرمربی از آنها رضایت کامل دارم.امیدوارم که آنها بتوانند به نتایج خوبی در رقابت های آسیایی دست یافته و باعث افتخار کشور شوند.
معماری افزود:در این مسابقات کشورهای آسیای شرقی رقیب جدی ما هستند و همه کشورهای قدرتمند در این رشته مثل چین، ژاپن،ماکائو،مالزی و میانمار در این مسابقات حضور دارند.
سطح این مسابقات سنگین تر از رقابت های جهانی است. ملی پوشان ایران چیزی کمتر از رقیبان نامبرده نداشته و بعضا خیلی هم بهتر هستند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.