تاریخ: 2015-07-28 شناسه خبر: 5382

مشکل بازیکنان اسکواش بیشتر بدنسازی آنهاست

اسکواش

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ دبیر لیگ اسکواش کشورمان از شروع لیگ برتر اسکواش با حضور 8 تیم اظهار امیدواری کرد.

الهام رمضانی که به دلیل آسیب دیدگی مجبور به کنار گذاشتن ورزش حرفه ای شد از بهبود کیفیت کورت های اسکواش ایران برای شروع لیگ خبر داد.

رمضانی در خصوص لیگ بانوان اسکواش به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: از شهریور ماه تیم ها برای حضور در لیگ اعلام آمادگی می کنند و از مهر ماه لیگ به صورت حرفه ای شروع می شود.

وی در ادامه افزود: سال گذشته 6 تیم در لیگ برتر اسکواش حضور داشتند و امسال با اضافه شدن دو تیم از لیگ دسته یک اسکواش، لیگ برتر با 8 تیم برگزار می شود.

دبیر لیگ اسکواش در خصوص مسابقات آسیایی پیش رو بیان کرد: با توجه به اینکه امسال فدراسیون تمام تلاش های خود را برای هر چه حرفه ای برگزار شدن اردوی تیم ملی اسکواش انجام داده است امیدواریم بتوانند کسب مدال کنند.

وی ادامه داد: مشکل بازیکنان اسکواش بیشتر بدنسازی آنهاست با وجود اینکه بدنسازی پایه ورزش اسکواش است و 70 درصد از توان ورزشکاران ما را به خود اختصاص می دهد تمرکز اردوی امسال بر روی بدنسازی است.

وی در خصوص وضعیت کورت های اسکواش به خبرنگار سایت ورزش بانوان: دلیل آسیب دیدگی و کناره گیری ام از ورزش اسکواش نامناسب بودن زمین بازی بود ولی اکنون سعی می کنیم مسابقات لیگ و قهرمانی کشور در زمین های استاندارد برگزار شود که مشکلی برای ورزشکاران پیش نیاید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.