تاریخ: 2017-10-30 شناسه خبر: 54494

چرا هدایت تیم ملی روئینگ بانوان را از جیوگانیک می‌گیرند؟

بعد ازصحبت‌هایی که مبنی بر مشکلات اخلاقی جیوگانیک از سوی فدراسیون اعلام شد، جیوگانیک مجبور است که فقط با تیم روئینگ مردان ایران کار کند.

چرا هدایت تیم ملی روئینگ بانوان را از جیوگانیک می‌گیرند؟

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ طی روزهای گذشته بعد از اختلاف فدراسیون قایقرانی با مربی رومانیایی‌اش، خبر سفر این مربی رومانیایی به کشورش بار دیگر به شایعات دامن زد تا جدایی مربی تیم‎های ملی روئینگ ایران، جیوگانیک بیش از پیش قوت یابد.

این مربی که توانسته بود در طول ده ماه حضورش نتایج درخشانی را به همراه ملی پوشان بزرگسال و جوان ایران در مسابقات آسیایی به دست بیاورد، حالا برای ادامه همکاری‌اش با فدراسیون قایقرانی ایران با شرطی روبه رو است که به نظر می‌رسد به هیچ عنوان قصد قبول آن را ندارد. بعد ازصحبت‌هایی که مبنی بر مشکلات اخلاقی این مربی بزرگ از سوی فدراسیون اعلام شد، جیوگانیک مجبور است که فقط با تیم روئینگ مردان ایران کار کند. رییس فدراسیون قایقرانی می گوید قبلا هم چند بار جیوگانیک را توجیه کرده بود که کجا و با چه قوانین و مسائل اخلاقی کار می‌کند اما ظاهرا گوش این آقا بدهکار نیست بنابراین شرط جناب رییس این است.

صلاحیت جیوگا برای کار با دختران قایقرانی مورد تایید نیست و در صورت ادامه همکاری او فقط باید تیم مردان را تمرین بدهد و بس اما وی این شرط را تا به امروز نپذیرفته و خواستار کار کردن در هر دو بخش بانوان و آقایان است.

سید مسعود محمدی دارنده مدال نقره و طلای مسابقات قهرمانی آسیا در این خصوص به ورزش سه می‌گوید: برخی‌ها شایعه کرده‌اند که در طول بازی‌های قهرمانی آسیا، زمانی که بانوان از سکوها پایین آمدند، دور آقای جیوگانیک جمع شدند تا از ایشان تشکر کنند؛ متاسفانه برخی‌ها این صحنه را طور دیگری به فدراسیون و وزارتخانه اطلاع دادند. ایشان مربی باتجربه‌ای هستند که از ۲۰ سالگی در این رشته فعالیت دارند و از قوانین حاضر در کشور ما نیز اطلاع داشتند؛ پس کاملا غیر منطقی است که از ایشان خطایی سر بزند.

نازنین رحمانی بانوی قایقرانا کشورمان نیز به تسنیم گفته بود: ظاهرا برای جیوگانیک پرونده‌سازی شده و ما هر حرفی که می‌زنیم می‌گویند به خاطر این پرونده امکان حل مشکل وجود ندارد.

مطالب مرتبط:

حواشی در فدارسیون قایقرانی و حضور جیوگا همچنان ادامه دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *