تاریخ: 2015-07-29 شناسه خبر: 5481

بدمینتون بازان قمی قهرمان مسابقات منطقه‌ای همگانی کشور شدند

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ بدمینتون بازان قمی علی پنجه‌باشی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم اظهار داشت: بدمینتون بازان قمی در مسابقات منطقه‌ای همگانی کشور به میزبانی اصفهان خوش درخشیدند و توانستند عناوین برتر بخش مردان را از آن خود کنند.

وی افزود: تیم بدمینتون قم در مسابقات بدمینتون همگانی کشور در منطقه مرکز شرکت کرد و توانست عناوین برتر این مسابقات را از آن خود کند و در بخش مردان به عنوان تیم برتر این مسابقات انتخاب شود.

رئیس هیئت بدمینتون قم گفت: در این مسابقات، کاظم افشاری از قم موفق به کسب عنوان قهرمانی شد و محمدعلی ضیایی‌مقدم دیگر بدمینتون باز قمی عنوان دوم را کسب کرد و محسن شهرستانی از قم به‌صورت مشترک با بدمینتون باز یزدی عنوان سوم را به‌دست آورد.

پنجه‌باشی بیان کرد: کاظم افشاری، علی دادستان، محمد ضیایی و محسن شهرستانی نفرات تیم بدمینتون استان قم در این رقابت‌ها بودند که توانستند عناوین برتر این مسابقات را آن خود کنند.

وی عنوان کرد: تیم بدمینتون قم در مسابقات بخش بانوان این رقابت‌ها نیز حضور داشت که موفق به‌کسب عنوانی نشد، ضمن اینکه پروین قهرمان، زهرا کاظمی، مهسا ارسطو و شیوا خازنی ترکیب تیم اعزامی استان قم در این مسابقات را تشکیل دادند.

رئیس هیئت بدمینتون قم تصریح کرد: محمدباقر ترابی بدمینتون باز قمی که همراه با تیم ملی نوجوانان در مسابقات بین‌المللی ترکیه حضور دارد، نیز در مسابقات بخش دو نفره این تورنمت، موفق عمل کرد و با شکست حریفانی از الجزایر به جمع نفرات برتر رسید.

پنجه‌باشی خاطرنشان کرد: ترابی در مسابقات بخش انفرادی ابتدا بر حریفی از ترکیه چیره شد اما با شکست برابر حریف دیگری از ترکیه نتوانست به جمع نفرات حاضر در یک چهارم نهایی مسابقات بخش انفرادی برسد و بدین ترتیب مسابقات خود را در بخش دو نفره دنبال می‌کند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.