تاریخ: 2015-07-29 شناسه خبر: 5510

باشگاه هدف پویان قم از تعویق لیگ برتر هندبال استقبال می‌کند‌

 تیم هندبال

 به گزارش سایت ورزش بانوان؛ زهرا احمدی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم اظهار داشت: براساس برنامه پیشین فدراسیون هندبال، قرار بود فصل جدید لیگ برتر هندبال بانوان از مردادماه آغاز شود اما فدراسیون هندبال تصمیم به تعویق این مسابقات گرفت.

وی افزود: زمان دقیق برگزاری این مسابقات شخص نیست و قرعه‌کشی مسابقات نیز انجام نشده است اما اعلام کرده‌اند که قرار است لیگ برتر از مهرماه آغاز شود و بدین ترتیب با تعویق 2 ماهه‌ای در برگزاری لیگ برتر بانوان مواجه هستیم.

سرمربی تیم هندبال هدف پویان قم گفت: باشگاه هدف پویان قم از تعویق لیگ برتر هندبال استقبال می‌کند زیرا با حضور من و چند بازیکن در تیم ملی جوانان نتوانستیم تمرینات منظم و خوبی داشته باشیم و در فرصت 2 ماهه، می‌توانیم با آمادگی ایده آل برسیم و تمرینات منسجم‌تری انجام دهیم.

احمدی‌نیا بیان کرد: با توجه به عدم وجود حامی مالی برای تیم هدف پویان جوان، این فرصت 2 ماهه به ما این امکان را می‌دهد که بیش از ‌گذشته برای جذب بخش خصوصی تلاش کنیم و بخت بیشتری برای یافتن اسپانسر داشته باشیم.

وی عنوان کرد: 3 بازیکن تیم هدف پویان جوان شامل الناز قاسمی، فاطمه خلیلی ‌و مرضیه افشاری برای حضور در مسابقات هندبال جوانان آسیا عازم قزاقستان می‌شوند و من نیز به عنوان مربی در این تیم حضور دارم و بلافاصله پس از بازگشت از قزاقستان دور جدید تمرینات هدف پویان برای حضور در لیگ برتر آغاز می‌شود.

سرمربی تیم هندبال هدف پویان قم تصریح کرد: هدف پویان جوان‌ترین تیم حاضر در لیگ برتر هندبال بانوان کشور است زیرا تنها یک بازیکن بزرگسال در این تیم وجود دارد و 4 نفر از جمع 15 نفره این تیم در رده سنی جوانان هستند و بقیه نفرات در رده سنی نوجوانان قرار دارند.

احمدی‌نیا خاطرنشان کرد: هدف پویان جوان قم فصل گذشته با شکست هیئت هندبال کرمان در دیدار نهایی لیگ دسته اول هندبال بانوان کشور، قهرمان این مسابقات شد و به لیگ برتر صعود کرد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.