تاریخ: 2015-07-29 شناسه خبر: 5520

قول معینی به دختران نوجوان فوتبالیست‌

فوتبال بانوانبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ به نقل از سایت رسمی فدراسیون؛ فریدون معینی، عضو کمیته فنی و توسعه گفت: بعدازظهر دیروز نشستی را با کادر فنی تیم های ملی فوتبال جوانان و نوجوانان برگزار کرده و گزارش کاملی را از هر دو سرمربی تیم های زیر 16 و زیر 19 سال گرفتیم.

وی گفت: متاسفانه تیم های بانوان به دلیل عدم برگزاری بازیهای دوستانه، آنطور که باید طبق برنامه های خود پیش نمی رود. سعی مان بر این است تا در فرصت باقیمانده، بازیهای دوستانه ای را برای تیم ها فراهم کنیم. تیم ملی زیر 19 سال اواخر مرداد ماه به چین اعزام می شود تا در مرحله نهایی بازیهای قهرمانی آسیا حضور یابد و نتواستیم با توجه به شرایطی که وجود داشت، بازی برون مرزی برایشان در نظر بگیریم. اما برای تیم ملی زیر16 سال تا سه ماه آینده سعی خواهیم کرد تا با رایزنی های مختلف، بازیهای دوستانه ای را برگزار کنیم.

عضو کمیته فنی و توسعه در پایان گفت:  سعی فدراسیون وکمیته فنی و توسعه بر این است تا شرایط را برای تیم های بانوان به بهترین نحو ممکن فراهم کند تا بازیکنان در مسابقات پیش رو موفق باشند. هر چقدر به تیم های بانوان اهمیت داده شود، بدون شک در آسیا موفق تر خواهند بود و دیگر حریف دست و پا بسته ای برای تیم های قدر نیستند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.