تاریخ: 2017-11-20 شناسه خبر: 55438

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان ؛

استقلال خوزستان ۱ پارس جنوبی ۲ ؛ دبل لیلا معلم به کام بوشهر

تیم فوتبال پارس جنوبی بوشهر در یکی از بازی های هفته پنجم لیگ برتر توانست با 2 گل از لیلا معلم استقلال خوزستان را شکست دهد.

لیگ فوتبال بانوان

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ؛ استقلال خوزستان در خانه هم نتوانست از پس پارس جنوبی بریاید و در بازی با حریف بوشهر در نیمه دوم تسلیم شد.

لیلا معلم ستاره این بازی برای پارس جنوبی بود او روی یک مصاف تک به تک گل اول پارس جنوبی را به ثمر رساند و دومین گل خود را نیز از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. تنها گل فاطمه شجاعی برای استقلال خوزستان بی ثمر بود.

فاطمه شجاعی با دریافت و کنترل پاس در عمق«کافیه هزاریان» و عبور به موقع از دروازه‌بان، گل مساوی را وارد دروازه پارس جنوبی کرد اما گل دوم پارس جنوبی در دقایق پایانی باز هم پارس را پیش انداخت.

با خطای هند بازیکن تیم استقلال خوزستان ، لیلا معلم از روی نقطه پنالتی دروازه این تیم را باز کرد.

سلیمانی: بضاعت ما در حد تیم های نیمه دوم جدول است

فروزان سلیمانی سرمربی تیم استقلال خوزستان در گفتگو با پایگاه خبری ورزش بانوان اظهار کرد: بوشهری‌ها از لحظه شروع بازی از توپ‌های مستقیم استفاده کردند. توپ به صورت مستقیم و بلند توسط مرکز دفاع این تیم به مهاجم نوک ارسال می‌شد و این سبک بازی را در دستور کار خود قرار داده بودند؛ حریف ما تخریبی بازی کرد و یکی از گل‌های این تیم با همین شیوه به ثمر رسید.

وی افزود:  این بازی به هیچ وجه کیفیت نداشت چه از سمت بازیکنان ما و چه از سمت بوشهری‌ها اما عادلانه‌تر بود که با نتیجه مساوی به پایان می‌رسید.

وی با اشاره به اینکه از عملکرد بازیکنانش راضی نیست عنوان کرد: بازیکنان ما تاکتیک های لازم در زمین بازی پیاده نکردند. از طرفی دروازه‌بان اول تیم ما که هفته گذشته، به دلیل مصدومیت مقابل ذوب آهن اصفهان بازی نکرد، به کمک فیزیوتراپ و قرص و آمپول در این دیدار حاضر شد.

سلیمانی هدف تیمش را رقابت با تیم های نیمه دوم جدول دانست و تاکید کرد: با تیم‌های اول تا پنجم جدول کاری نداریم و بضاعت تیم ما در حد رقابت با تیم‌های نیمه دوم جدول است.

باشی: استقلال خوزستان را آنالیز کرده بودیم

سمیه باشی مربی تیم پارس جنوبی بوشهر در گفتگو با ورزش بانوان درباره بازی با استقلال خوزستان گفت:  طبق آنالیزی که از تیم استقلال خوزستان داشتیم می دانستیم که سبک بازی تیم استقلال خوزستان بازی بر روی زمین است به همین دلیل ما ، به دنبال استفاده از توپ های بلند و کشاندن بازی به تاکتیک استفاده از بازی مستقیم بودیم.

وی افزود: پارس جنوبی تیمی است که فقط ۵ بازیکن غیر بومی دارد و امیدواری زیادی به ادامه فصل داریم. کار در لیگ برتر راحت نیست و اگر حمایت های هیئت فوتبال استان بوشهر و به طور ویژه شخص آقای نجفی رئیس هیئت فوتبال بوشهر نبود کار بسیار سختی برای حضور در لیگ داشتیم.

لیلا معلم: گلزنی ام ، حاصل تلاش تیم است

لیلا معلم بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی در این بازی درخشش فوق العاده ای داشت و هر۲ گل تیمش را وارد دروازه میزبان کرد.

معلم پس از این بازی در گفتگو با ورزش بانوان اظهار کرد: در زمین مساعدی بازی نمی کردیم.وضعیت چمن مسابقه خوب نبود اما خوشحالم که با همکاری تیم توانستم ۲ گل بزنم و به برد تیمم کمک کنم.

وی افزود: به عنوان یک مهاجم از این که تا این مقطع از فصل ۵ گل زده ام راضی هستم. یک گل از این ۵ گل پنالتی بوده اما باید بگویم در گل های زده ام ، هم تیمی هایم نقش عمده ای دارند و من ، کار آن ها را کامل می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *