تاریخ: 2017-11-23 شناسه خبر: 55614

مربیان ایران و ایتالیا پس از بازی چه گفتند؟

مظفر: با نصف قرارداد تیم مردان ، مربی تمام وقت تیم ملی می شوم

سرمربیان تیم های ملی فوتسال ایران و ایتالیا پس از دیدار دوستانه تیم های ملی فوتسال بانوان دو کشور در مورد این بازی صحبت کردند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان؛ شهرزاد مظفر پس از پیروزی تیم ملی فوتسال ایران برابر ایتالیا اظهار کرد: پیش از این هم گفته بودم که تیم ملی ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا نیاز دارد که بازی های تدارکاتی مناسبی داشته باشد و بازی با ایتالیا به عنوان یک تیم باکیفیت و سرسخت برای ما مفید بود و ما به چنین حریفانی نیاز داریم.

وی افزود: ایتالیا بازی خودبی برابر ما ارائه کرد و این که مربی این تیم ، همان مربی تیم ملی فوتسال مردان ایتالیا هم هست نشانگر برنامه روشنی است که فدراسیون فوتبال ایتالیا برای آینده تیم ملی زنان این کشور ترسیم کرده است. تیم ما هم نمایش خوبی داشت. پیشرفت نسبت به بازی های داخل سالن آسیا در عشق آباد را در تیم دیدم.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در پاسخ به سوالی درباره هدایت همزمان تیم ملی و تیم باشگاهی دانشگاه آزاد گفت:  این موضوع رو در همان بدو مذاکره برای هدایت تیم ملی عنوان کرده بودم. دلیل آن هم این است که در تیم ملی فوتسال بانوان دستمزد بسیار کمی می گیرم و نمی توانم قراردادم با تیم باشگاهی ام را از دست بدهم. اگر این کار را انجام دهم شغلم را به خطر انداخته ام. وضعیت قراردادها در فوتسال بانوان با بخش مردان قابل قیاس نیست.

مظفر ادامه داد: اگر نیمی از قراردادی که با سرمربی تیم ملی فوتسال مردان می بندند به من بپردازند از تیم باشگاهی ام کنار می روم و تمام وقت در خدمت تیم ملی خواهم بود. همه ما می دانیم که قرارداد بازیکنان و مربیان در فوتسال بانوان کم است و ما با شرایط خاصی مواجه هستیم.

وی در مورد حضور تماشاگران در بازی ایران و ایتالیا گفت: حضور هواداران همیشه و به هر تیمی انگیره می دهد و امروز هم این انگیزه به خوبی به تیم ما تزریق شد. هر گاه حضور تماشاگران را می بینید بازی برای شما لذت بخش تر خواهد بود . من به بازیکنان تیم ملی هم این نکته را گفتم که قدردان بازی در چنین فضایی باشند چون ممکن است به این زودی ها تکرار نشود.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در تشریح برنامه های آتی گفت: ۲۷ و ۲۹ بهمن ماه دو بازی دوستانه با تیم ملی روسیه در نظر گرفته شده و علاوه بر این، چین و ژاپن و تایلند نیز بخشی از برنامه ما هستند. البته بازی با چین را تا حدود زیادی قطعی کرده ایم اما زمان آن هنوز نهایی نیست. هر اندازه بازی دوستانه داشته باشیم به تیم کمک بیشتری می شود. امروز برابر ایتالیا بازی کردیم و این بازی به اندازه ۶۰ جلسه تمرین برای ما ارزش داشت.

منیکلی: ایران تیم قدرتمندی است

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایتالیا گفت: تیم بانوان ایران بسیار قدرتمند است و بازی خیلی خوبی را برابر ما داشتند.روبرتو منیکلی پس از پایان دیدار دوستانه شاگردانش برابر تیم ایران اظهار داشت: تیم ملی فوتسال بانوان ایتالیا در اروپا رده ۴ و ۵ را در اختیار دارد، ما در مقایسه با دنیا نیز شاید در رده ۱۰ قرار بگیریم.

وی افزود: فوتسال بانوان ایتالیا تازه کار خود را شروع کرده است، اما مطمئن باشید در آینده رشد خوبی را خواهد داشت.تیم ملی فوتسال بانوان ایران تیمی بسیار خوبی است، بازیکنان بسیار قدرتمندی دارد و از بازی با این تیم لذت بردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *