تاریخ: 2015-06-15 شناسه خبر: 56

رقبا 10 برابر ما فشنگ دارند

به گزارش ورزش بانوان، نجمه خدمتی در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از خود برای شرکت در مسابقات جا‌م جها‌نی آذربایجان و همچنین علت ناکامی‌اش در جا‌م جها‌نی آلمان که موفق به کسب سهمیه المپیک نشد، اظها‌ر کرد: در روز مسابقه میگرنم عود کرد و به دلیل استرس بالایی که برای شرکت در مسابقات داشتم نتوانستم عملکرد موفقی را در این مسابقات از خود نشان دهم و در نتیجه‌ رکوردم سه نمره پایین‌تر از حد انتظار بود.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: تا کنون اردوهایمان تعطیل بود و برای شرکت در مسابقات دانشجویان جهان از بیست و هفتم خرداد ماه وارد اردو خواهم شد. البته در حال‌ حاضر برای شرکت در مسابقات دانشجویان جهان شرایط خوبی دارم و تلاشم بر این است که بتوانم در این مسابقات دوباره افتخارآفرینی کنم و در صورت امکان به مدال دست پیدا کنم.

خدمتی تصریح کرد: متاسفانه یکی از مشکلات اساسی که گریبانگیر تیراندازان است نبود فشنگ کافی و کمبود اردوها است. به شکلی که در هر اردو به دلیل تحریم فشنگ ما تنها 10 تا 20 فشنگ می‌توانیم در اختیار داشته باشیم، این در حالی است که رقیبان 100 تا 200 فشنگ در تمرینات خود استفاده می‌کنند و این شرایط خوبی را برای ما رقم نمی زند، اما با تمام این مشکلات تمام تلاشم بر این است که بتوانم در مسابقات دانشجویان جهان بار دیگر با کسب مدال روی سکو قرار بگیرم.

وی در‌ رابطه با مسابقات جا‌م جها‌نی آذربایجان که مرداد ماه برگزار می‌شود و برای کسب سهمیه المپیک است، خاطر‌ نشان کرد: ما به جز این مسابقات برای کسب سهمیه المپیک دو تورنمنت جهانی نیز داریم، اما تلاش خواهم کرد با حضور موفق در این مسابقات ضمن جبران ناکامی که در مسابقات جا‌م جها‌نی آلمان داشتم سهمیه المپیک را در این مسابقات کسب کنم، اما به هر صورت همه چیز بستگی به شرایط جسمی و روانی من در مسابقات دارد تا بتوانم به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنم.

مدال آور باز‌ی‌های آ‌سیا‌یی اینچئون در پایان خاطر‌ نشان کرد: من می دانم که مردم بعد از مدالی که در مسابقات آسیایی اینچئون کسب کردم توقع زیادی از من برای کسب مدال در تفنگ بادی 10 متر دارند. من نیز تمام تلاشم بر این است که بتوانم با دعای خیر مردم بار دیگر افتخار آفرین باشم و پرچم کشور خود را اول در مسابقات دانشجویان جهان و سپس در آذربایجان به اهتزاز در آورم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.