تاریخ: 2017-12-03 شناسه خبر: 56056

تیم فوتسال زنان استقلال ساری در آستانه انصراف از لیگ برتر

سرمربی تیم فوتسال استقلال ساری نماینده مازندران در لیگ برتر ، نسبت به بحرانی شدن وضعیت مالی این تیم و احتمال حذف آن از لیگ هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان؛ استقلال ساری از حضور در بازی هفته هشتم لیگ برتر فوتسال بانوان مقابل پالایش نفت آبادان انصراف داد. نجمه مسلمی با بیان اینکه این تیم در بدترین شرایط مالی به سرمی برد و کسی هم پیگیر امور این تیم نیست به ایرنا گفت: در حال حاضر کادر فنی ، سرپرستی و بازیکنان تیم استقلال ساری برای حفظ سهمیه لیگ برتری فوتسال بانوان مازندران تلاش کرده و مسئولان ورزشی مازندران به فکر این تیم و از دست رفتن سهمیه این استان نیستند.

سرمربی تیم فوتسال استقلال ساری با اشاره به اینکه پس از بازی برابر نفت طلایه تهران در هفته هفتم ، تقریبا تمرینات این تیم تعطیل شده است افزود: بازیکنان تیم به خاطر وضعیت نابسامان باشگاه ، نداشتن تمرین و هزینه لازم ، از بازی مقابل تیم نفت آبادان در هفته هشتم انصراف دادند.

نجمه مسلمی با اشاره به نبود حامی مالی و توجه نکردن مسئولان ورزشی مازندران به این تیم، از تیم خود با توجه به میانگین سنی بازیکنان به عنوان جوان ترین تیم حاضر در لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور یاد کرد و گفت: با وجود این ویژگی مهم و بازی های خوبی که برابر حریفان ارائه می دهیم، بازیکنان به علت تجربه کم بازی، دقت لازم را در ضربه های آخر نداشته و شکست های این فصل تا این لحظه به خاطر همین عوامل بوده است. همچنین به علت ضعف مالی در این فصل ، امکان جذب بازیکنان ملی پوش برای این تیم مقدور نبوده و به همین دلیل دست به جوانگرایی در تیم زده شد.

وی همچنین پیشتر بعد از بازی در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال در گفتگو با ورزش بانوان عنوان کرده بود: مشکلات مالی فشار زیادی به تیم استقلال ساری وارد می‌کند و با چنگ و دندان این تیم را حفظ کرده ایم که دومین نماینده مازندران هم در لیگ برتر نابود نشود. واقعیت این است که ما برای تیممان از جیب و حمایت هایی از گوشه و کنار هزینه می کنیم. مسئولان برای حمایت از این تیم اقدامی نکرده اند. نمی دانم آیا کار درستی انجام می دهیم یا نه. تامین مخارج تیم به ما ربط ندارد اما برای این که دلمان برای دختران فوتسالیست مازندران می سوزد از جیب خودمان برای تیم هزینه می کنیم که تیم از بین نرود. اگر مسئولان در آینده هم از این تیم حمایت نکنند استقلال ساری هم در خطر قرار دارد.

مطالب مرتبط:

نتایج هفته هشتم لیگ برتر فوتسال بانوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *