تاریخ: 2015-07-30 شناسه خبر: 5641

عدم وجود حامی مالی سبب سقوط تیم فوتسال کاسپین قزوین از لیگ برتر شد

تیم فوتسال کاسپین

به گزارش سایت ورزش بانوان؛  آمنه محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین، اظهار داشت: تیم فوتسال بانوان کاسپین قزوین به دلیل نبود حامی مالی از حضور در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور بازماند.

نایب‌رئیس هیئت فوتبال استان قزوین در رابطه با سطح بازیکنان این تیم، بیان کرد: بسیاری از بازیکنانی که در تیم فوتبال کاسپین بازی می‌کنند از جمله بازیکنان برتر و شاخص کشور هستند و از ظرفیت‌های بسیار بالایی برخوردارند.

محمودی خاطرنشان کرد: بسیاری از تیم‌های لیگ‌ برتری که امسال در این رقابت‌ها حضور پیدا کردند خواستار جذب بازیکنان تیم فوتسال کاسپین قزوین بودند ولی این بازیکنان به دلیل علاقه بسیاری که به ورزش استان خود داشتند، هیچ گاه نپذیرفتند که در تیم شهر‌های دیگر بازی کنند.

وی تصریح کرد: تیم فوتسال بانوان کاسپین قزوین با وجود اینکه کمترین هزینه را نسبت به تیم‌های دیگر دارد ولی همیشه یکی از تیم‌های مدعی برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر است.

نایب‌رئیس هیئت فوتبال استان قزوین با اشاره به اینکه مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید حمایت‌های لازم را از بانوان فوتسالیت استان انجام دهند، اظهار کرد: ما از مسؤلان می‌خواهیم تا از این تیم لیگ برتری حمایت‌های لازم را انجام دهند تا همچنان این تیم در رقابت‌های لیگ حضور داشته باشد.

محمودی افزود: در صورتی که تیم فوتسال بانوان کاسپین قزوین در لیگ شرکت نکند این موضوع سبب از بین رفتن ظرفیت‌های بانوان در حوزه ورزش فوتبال و فوتسال می‌شود.

وی با بیان اینکه تأمین نیازهای مالی سبب رشد و پیشرفت این هیئت ورزشی می‌شود، بیان کرد: برای برگزاری مسابقات در استان قزوین نیاز به بودجه مالی است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.