تاریخ: 2017-12-28 شناسه خبر: 57199

هفته چهارم لیگ برتر والیبال زنان

پیروزی بزرگ پیکان برابر بهنمیر و برتری ذوب آهن و سالوت

تیم لوازم خانگی کن با ادعای رفتن روی سکو به لیگ برتر والیبال زنان بازگشت

هفته چهارم لیگ برتر والیبال زنان پنج شنبه 7 دی با سه دیدار پیگیری شد و در مهم ترین مسابقه بهنمیر مازندران در تهران از پس پیکان بر نیامد و مقابل این تیم شکست خورد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ؛هفته چهارم لیگ برتر والیبال زنان در حالی برگزار شد که لیگ برتر والیبال زنان به تدریج به هفته های پایانی نیم فصل می رسد و رقابت تیم ها برای کسب رتبه ایده ال در جدول رده بندی شکل و بومی جدیدتر و جدی تری به خود می گیرد.

در هفته چهارم لیگ برتر والیبال زنان جام شهید «محسن حججی» شهرهای تهران، اصفهان و تبریز میزبان بودند که در سالن ملت اصفهان ذوب آهن اصفهان توانست در دیدار برابر آبنوس تهران ۳ بر صفر صاحب پیروزی شود.

سبز پوشان ذوب آهن در این مسابقه خانگی در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۴، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۱۹ میهمان خود را شکست دادند و با سه برد و ۹ امتیاز در رتبه دوم جدول باقی ماندند.

این مسابقه ۸۵ دقیقه طول کشید و ۲۲۰ تماشاگر داشت. همچنین تیم آبنونس در این دیدار به دلیل تاخیر در ورود به زمین یک کارت زرد از داور نخست دریافت کرد.

تیم پیکان نیز در هفته چهارم لیگ برتر والیبال زنان در خانه والیبال تهران میزبان بهنمیر مازندران بود و در  مسابقه ای که ۸۵ دقیقه طول کشید و ۲۰۰ تماشاگر داشت سه ست متوالی با امتیاز مشابه ۲۵ بر ۱۹ نماینده مازندران را شکست داد تا همچنان در صدر جدول این رقابت ها بماند.

بهنمیر در دومین دیدار خود در این رقابت ها، نخستین شکست را تجربه کرد تا با یک برد و سه امتیاز در رتبه سوم جدول باقی بماند و برنامه های فاطمه شعبان خمسه سرمربی بهنمیر باری متوقف کردن پیکان بی اثر بماند.

سومین و آخرین مسابقه هفته چهارم لیگ برتر والیبال زنان در سالن شهید اقدمی تبریز برگزار شد و در دیداری که یک ساعت و نیم طول کشید و ۷۰ تماشاگر داشت شهرداری این شهر میزبان سالوت تهران بود.

تبریزی ها نیز در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۹ مغلوب میهمان خود شدند تا سالوت به دومین برد خود دست یابند و با شش امتیاز در رتبه سوم جدول قرار گیرد.نماینده تهران این هفته استراحت داشت.

جدول لیگ برتر والیبال زنان در پایان هفته چهارم:

پیکان تهران ۴ برد و ۱۲ امتیاز

ذوب آهن اصفهان ۳ برد و ۹ امتیاز

سالوت تهران ۲ برد و ۶ امتیاز

بهنمیر مازندران یک برد و ۳ امتیاز

نماینده تهران یک برد و ۳ امتیاز

آبنوس تهران بدون برد و امتیاز

شهرداری تبریز بدون برد و امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *