تاریخ: 2018-01-02 شناسه خبر: 57301

بانوی دونده ایران در دوی 400 متر؛

امیدواری الهام کاکلی برای کسب مدال خوشرنگ مسابقات دوومیدانی داخل سالن آسیا

الهام کاکلی

الهام کاکلی ضمن اشاره به زحماتی که برای موفقت خود در بازی‌های دوومیدانی داخل سالن آسیا به میزبانی ایران کشیده، گفت: «به دنبال مدال خوشرنگ این رقابت‌هاست».

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، زمان زیادی تا برگزاری هشتمین دوره مسابقات دوومیدانی داخل سالن آسیا نمانده؛ این رقابت‌ها از ۱۲ تا ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ در تهران برگزار می‌شود. الهام کاکلی در گفتگو با “ورزش بانوان” در حالی که این بازی‌ها پیش روی دوومیدانی‌کاران کشورمان است، اظهار کرد: پنج‌شنبه و جمعه مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی برگزار می‌شود. نمی‌دانم با چه سازوکاری نفرات در تیم ملی فیکس می‌شوند اما برگزاری این رقابت‌ها برای انتخاب اعضای تیم ملی عادلانه است. زمان برگزاری نیز طوری برنامه ریزی شده که یک ماه تا شروع رقابت‌های داخل سالن فاصله زمانی داشته باشد. خوشبختانه بدن‌مان تحلیل نمی‌رود و این خوب است.

ملی پوش ۴۰۰متر دوومیدانی بانوان ایران خاطر نشان کرد: طوری برنامه ریزی کردم که بهترین عملکردم را در بازی‌های داخل سالن داشته باشم. با این حال می‌دانم نفرات شرکت کننده زیاد هستند و همه تمایل دارند تا نماینده ایران در این مسابقات به میزبانی تهران باشند. ضمنا در شرایطی که ایران میزبانی این رقابت‌ها را بر عهده دارد قطعا باید بهترین نفرات در بازی‌های داخل سالن شرکت کنند. اگر سهمی از تیم ملی برای این بازی‌ها داشته باشم، برای اولین بار رقابت در بازی‌های آسیایی را تجربه خواهم کرد.

کاکلی در پایان گفت: بعد از یک استراحت کوتاه به محض تمام شدن رقابت‌های لیگ دوومیدانی به همراه مربی شخصی خودم تمرینات را شروع کردم؛ کمی هزینه‌بر بود اما ارزشش را داشته و دارد. اوایل در فضای باز تمرین می‌کردم اما تقریبا دو ماهی است که داخل سالن تمرین می‌کنم. خیلی تلاش کردم و امیدوارم مزد زحماتم را بگیرم و مدال خوشرنگ مسابقات دوومیدانی داخل سالن آسیا را بدست بیاورم. البته برای تمام دوومیدانی کاران ایران در این مسابقات به میزبانی ایران آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

الهام کاکلی: مدال خوشرنگ مسابقات دوومیدانی داخل سالن آسیا را بدست می‌آورم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *