تاریخ: 2018-01-10 شناسه خبر: 57553

دلایل استعفای دلارام مرزآبادی از سرمربیگری تیم ملی کانوپولو بانوان

دلایل استعفای دلارام مرزآبادی از سرمربیگری تیم ملی کانوپولو بانوان

سرمربی تیم ملی کانوپولوی بانوان به دنبال استعفا از هدایت این تیم گفت: تصمیم گرفتم استعفاء بدهم قبل از اینکه بخواهند برای انتخاب مربی تصمیمی بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان و به نقل از خبرگزاری مهر، دلارام مرزآبادی بعد از استعفایش از سرمربیگری تیم ملی کانوپولوی بانوان در گفتگو در تشریح دلایل این تصمیم، گفت: صحبت هایی شد که تصمیم گرفتم امسال را استعفا بدهم. بعد از اینکه از مسابقات قهرمانی آسیا برگشتیم کمیته کانوپولو جلسه ای گذاشت و مقرر شد تا تیم های بزرگسال و مربیان آنها کارهایشان را شروع کنند و قرار شد من هم تیم را جمع و جور کرده و اردوها را برپا کنیم. حتی قرار شد در اوایل دی ماه نیز اردو بگذاریم اما به دلیل اینکه دریاچه در آن زمان جا نداشت اردو لغو شد تا اواخر دی ماه برگزار شود.

مرزآبادی افزود: بعد از مدتی فدراسیون نامه ای زد و اعلام شد که قرار است مربی بزرگسالان را تغییر دهد و کاندیداهای مربیگری داریم و من هم جزء این کاندیداها هستم. هر کسی هم برنامه بهتری به فدراسیون ارائه دهد آن برنامه انتخاب و آن فرد مربی می شود. این موضوع برای من کمی سنگین بود چرا که قرار بود من امسال هم باشم و قرار بر انتخابی نبود.

سرمربی تیم ملی کانوپولوی بانوان کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا بیان کرد: من برنامه ام را ارسال کردم و به برنامه هایم هم هیچ ایرادی وارد نبود. زمزمه هایی شنیدم و صحبت هایی شده بود که خودم تصمیم گرفتم استعفا بدهم قبل از اینکه آنها بخواهند انتخابی برای مربیان بگذارند. از آن سو کمی کارهای عقب افتاده داشتم که می خواهم به آنها برسم و این موضوع هم من را برای گرفتن این تصمیم تحریک کرد. البته شاید سال بعد و آن هم بستگی به این دارد که شرایط چگونه باشد به تیم برگردم.

مرزآبادی تصریح کرد: من از برخی صحبت ها ناراحت شدم . چرا این جلسه برگزار شد و گفتند شما مربی هستید، کاش از اول می گفتند قبل از اینکه من با بچه ها هماهنگ کنم و بخواهم اردو برگزار کنم. البته رئیس و نایب رئیس بانوان فدراسیون با من تماس گرفتند و دلائل استعفا را پرسیدند و می خواستند که من برگردم و از این تصمیم ناراضی شدند. اما نامه ای بود که زده بودم و امسال دیگر قصد برگشتن را نداشتم. تصمیم گرفتم به کارهای خودم برسم و امسال استراحت کنم.

وی در مورد اینکه برنامه تیم کانوپولوی بانوان در یکسال آینده چیست نیز خاطرنشان کرد: قرار است تیم به مسابقات قهرمانی جهان کانادا برود. در جهانی گروهمان متوسط است، نه آسان و نه سخت و با تیم های چک، انگلیس و نیوزلند رقابت خواهیم کرد. حضورمان در بازیهای آسیایی را هنوز مشخص نیست چرا که این دیدارها آزمایشی است و قرار است به زودی برنامه آن معلوم شود که تیم در این صورت این رویداد را هم پیش رو خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *