تاریخ: 2018-01-16 شناسه خبر: 57773

لیگ برتر هندبال زنان؛

به استقبال بازی مهم فصل؛ تاسیسات دریایی در تهران کار را یکسره می کند؟

به استقبال بازی مهم فصل؛ تاسیسات در تهران کار را یکسره می کند؟

اگر تاسیسات دریایی در آن بازی تلخ در گچساران به نفت و گاز نباخته بود حالا با خیالی آسوده به دنبال یک قهرمانی پیش از موعد بود اما شرایط برای قهرمانی در لیگ برتر حالا برای مدعیان یکسان پیش می رود.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ؛ لیگ برتر هندبال زنان روز جمعه هفته جاری ادامه پیدا می کند و گل سرسبد بازی ها در تهران بین تاسیسات دریایی و شهید چمران لارستان برگزار می شود.

تاسیسات در بازی رفت به دوران اقتدار شهید چمران لارستان پایان داد. شکست چمران در خانه آن هم برابر مدعی دیگر کسب قهرمانی دست کمی از یک سیلی محکم به صورت این تیم نداشت.

حالا زمان گذشته و لارستان به لطف شکست تاسیسات برابر نفت و گاز دوباره فرصت قهرمانی پیدا کرده اما چه تضمینی است که اتفاقات بازی رفت در لارستان ، این بار در تهران هم تکرار نشود؟

شهید چمران لارستان از بازیکنان بسیار خوبی بهره مند است. این را حداقل آمار سهم آن ها در تیم منتخب نیم فصل نشان می دهد اما همیشه ، داشتن بازیکنان درجه اول سرنوشت ساز نیست. در آن سوی میدان هم تاسیسات انبوهی از ستاره در اختیار دارد.

تاسیسات در تهران کار را یکسره می کند. این ایده میزبان است و آن ها می دانند که در خانه باید برنده بازی باشند. برای تاسیسات ، پیروزی در این بازی یعنی همه چیز و اگر این اتفاق بیفتد کار برای شکست دادن نفت و گاز در هفته آخر در تهران آسان تر است.

به طور کلی ، تاسیسات دریایی از این نظر که باید هر ۲ بازی با مدعیان قهرمانی را در خانه انجام دهد یک گام از بقیه پیش است. حالا این هنر زهرا ابراهیمی است که چظور از تجربیاتش در این مسابقه مهم استفاده کند.

درون میدان ، تاسیسات باید ستاره هایش را در اوج داشته باشد. مینا وطن پرست ، هانیه لک و الناز رمضان پور. باتجربه های تعیین کننده. مریم یوسفی ، راضیه سهرابی و مهسا یزدانی و بقیه که هر یک می توانند ستاره باشند. بعد از تلاش نافرجام برای قهرمانی در سال گذشته ، آن ها نباید فرصت را از دست بدهند. در حقیقت بازی با لارستان برای تاسیسات نوعی اعاده حیثیت در برابر نسبت دادن شانس به پیروزی آن ها در بازی رفت در لار است. جمعه روز جایگزین کردن برچسب “شایستگی” به جای برچسب “شانس” است

*حامد اسماعیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *